Vakarų konferencijos finale „Blackhawks“ ekipa susitiks su Los Andželo „Kings“ ritulininkais. Pirmas mačas jau šeštadienį Čikagoje.

Pergalingą įvartį 4-ą pratęsimo minutę (63:35) pelnė gynėjas Brentas Seabrookas.

„Blackhawks“ vartininkas Corey Crawfordas atrėmė 26, o „Red Wings“ vartų sargas Jimmy Howardas - 33 varžovų metimus.

Pajėgiausias reguliaraus sezono klubas „Blackhawks“ pirmavo 1:0 po antro kėlinio pradžioje (21:08 min.) Patricko Sharpo pelnyto įvarčio, bet trečio kėlinio 26-ą sekundę švedas Henrikas Zetterbergas išlygino rezultatą.

Čikagos ekipa serijoje buvo atsilikusi 1-3, bet sugebėjo mobilizuotis ir laimėjo trejas rungtynes iš eilės.

Pirmose serijos rungtynėse Čikagos ekipa savo arenoje varžovus nugalėjo 4:1 (1:1, 0:0, 3:0), o antrą mačą pralaimėjo 1:4 (1:0, 0:2, 0:2). Trečiose bei ketvirtose rungtynėse Detroite sėkmė lydėjo arenos šeimininkus - 3:1 (0:0, 2:0, 1:1) ir 2:0 (0:0, 1:0, 1:0). Penktame mače savo arenoje bei šeštame Detroite vėl pajėgesni buvo „Blackhawks“ ledo ritulininkai - 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) ir 4:3 (1:1, 0:1, 3:1).

Čikagos „Blackhawks“ - Detroito „Red Wings“ - 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 1:0), - po pratęsimo, serija 4-3.

21:08 min. Patrick Sharp [1 - 0]
40:26 min. Henrik Zetterberg [1 - 1]
63:35 min. Brentas Seabrookas [2 - 1]

Rytų konferencijos finale kovos Pitsburgo „Penguins“ ir Bostono „Bruins“ ledo ritulininkai.