Lietuvė sprinto trasoje nepaliko vilčių savo varžovėms ir iškovojo pirmą vietą. Sportininkė 3,5 km trasą su 12 kontrolinių punktų įveikė per 18 min. 26 sek. ir 5 sek. aplenkė antroje vietoje likusią Švedijos atstovę Madalena Olsson, kuri prieš mėnesį du kartus tapo pasaulio orientavimosi sporto slidėmis čempione.

Trečią vietą užėmė norvegė Anna Ulvevnson, nuo nugalėtojos atsilikusi 10 sek. Kita Lietuvos atstovė Emilija Tamoševičiūtė buvo 36-a.

„Didelių lūkesčių prieš startą neturėjau, nes nesitreniravau šliuožti su žemėlapiu. Norėjau įveikti trasą be didesnių klaidų. Šiandien sekėsi visai gerai, nors trasoje nesijautė, jog viskas yra idealu, atrodė, kad vėluoju sekti žemėlapį“ – komentavo J. Traubaitė, kuri jau kitą savaitę keliauja į pasaulio biatlono taurės etapą Norvegijoje.

Dėl to sekmadienį lietuvė nebedalyvaus varžybose vidutinėje trasoje.

Pernai J. Traubaitė tapo pasaulio jaunimo (iki 23-ejų metų) orientavimosi sporto slidėmis čempione.

Vyrų elito grupėje nugalėjo Suomijos atstovas Niklas Ekstromas, antrą vietą užėmė Bulgarijai atstovaujantis Stanimiras Belomazevas, trečią – dar vienas suomis Aapo Vippola.