Pittsburgh Pirates“ ekipa antrą kartą šiame sezone išsikvietė metiko pozicijoje rungtyniaujantį D. Neverauską iš dublerių komandos „Indianapolis Indians“ ir suteikė mūsiškiui progą sužaisti du susitikimus.

Ketvirtadienį „Pirates“ namuose 1:7 pralaimėjo „Miami Marlins“ klubui, o Lietuvos beisbolininkas žaidė devintajame kėlinuke, kuriame varžovams taškų pelnyti nepavyko.

Penktadienį „Pirates“ taip pat turėjo pripažinti varžovų pranašumą 7:12. Septintajame ir aštuntajame kėlinyje žaidęs lietuvis leido varžovams pelnyti du taškus.

MLB lygoje lietuvis debiutavo balandžio mėnesį. Tuomet jis sužaidė vienintelį kėlinuką.

„Pirates“ klubas su 26 pergalėmis ir 35 pralaimėjimais Nacionalinės lygos Centro divizione užima penktąją vietą.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.