Skriemulinių lankų grupėje, kurioje vyrai ir moterys šaudė kartu, kaunietis Vladas Šigauskas tapo absoliučiu varžybų nugalėtoju. Jis įtikinamu rezultatu aplenkė visus varžovus kvalifikacijoje, o dvikovose susitiko ir nugalėjo net 4 Latvijos sportininkus: aštuntfinalyje - Ringoldą Jaunbelzejų, ketvirtfinalyje – Viktorą Avsiuką, pusfinalyje - Pavelą Šatravą ir galiausiai finale rezultatu 7:1 nugalėjo Juliją Oleksejenko.

Į geriausiųjų ketvertuką taip pat pateko Jelena Babinina, kuri kvalifikacijoje užėmė 3-ią vietą. Deja, Lietuvos atstovei užkopti ant apdovanojimų pakylos šį kartą nepavyko ir ji liko ketvirta.

Čempionate taip pat dalyvavo Tomas Liekis (9 vieta), Kasparas Igaris (9 vieta), Mindaugas Baranauskas (7 vieta) ir Inga Kizeliauskaitė (6 vieta).

Lietuvos skriemulinių lankų komanda, kuriai atstovavo V. Šigauskas, J. Babinina ir M. Baranauskas nugalėjo komandų varžybose ir tapo Baltijos čempionais.

Olimpinių lankų vyrų grupėje vilnietis Adrianas Kovalevskis kvalifikacijoje užfiksavo naują Lietuvos rekordą, šaudant iš 25 metrų atstumo. Galutinėje įskaitoje A. Kovalevskis užėmė 3-ią vietą, pusfinalyje nusileidęs sidabro medalio savininkui Janiui Amatniekui. Baltijos čempionu tapo estas Jaanusas Grossas.

Varžybose taip pat dalyvavo Kęstutis Timinskas (7 vieta), Adamas Kovalevskis (8), Taurūnas Lubys (9), Lukas Lipkevičius (9), Tomas Katalynas (9), Vidmantas Vaičekauskis (17), Ugnius Timinskas (17) ir Lenardas Bernotas (17). Lietuvos olimpinių lankų vyrų komanda (A. Kovalevskis, K. Timinskas ir L. Bernotas) tapo Baltijos vicečempionais.

Olimpinių lankų moterų grupėje antrus metus iš eilės čempione tapo Vilniaus LSK klubo auklėtinė Gerda Pociūnaitė. Lietuvė kvalifikacijoje užėmė 2-ą vietą, o dvikovų aštuntfinalyje įveikė A. Avsiuką, ketvirtfinalyje - Andrą Jarganę, pusfinalyje – Ligą Zommerę.

Finale rezultatu 6:0 buvo įveikta ir Estijos sportininkė Reena Parnat. Bronzos medalis atiteko kitai estei Anneli Preimann.

Kaunietė Eglė Onskulytė ir klaipėdietė Laila Kuzmienė užėmė 9-as vietas. Lietuva komandų varžybose iškovojo 3-ią vietą.