Lietuvių vartus gynė Vladislavas Kuzminas. Svečiai rungtynes pradėjo energingai ir surengė keletą pavojingų atakų, tačiau jau 6 minutę pasižymėjo „Balticos“ žaidėjas M. Freimanis - 1:0. Zelenogrado atstovai nesutriko ir toliau rengė pavojingas atakas, o 19 min. rezultatą išlygino Kirilas Popliavinas - 1:1. Kėlinio pabaigoje prasižengia „Balticos“ žaidėjas R. Upeniekas, kuris suteikė galimybę svečiams išsiveržti į priekį. Įvartį pelnė I. Prochorovas (1:2).

Antrajame kėlinyje komandos apsikeitė pavojingomis atakomis, tačiau rusams užbaigti jas sekėsi geriau. 26 min. įvartį įmušė V. Charkovas - 1:3. „Baltica“ pasiduoti neketino, tad puolė į kontrataką, kurios smaigalyje atsidūrė Danielius Nomanovas - 2:3.

Trečiojo kėlinio pradžioje Zelenograd ekipa gavo komandinę baudą, tačiau šeimininkai žaidėjų persvaros aikštėje neišnaudojo. 51 min. paprašė minutės pertraukėlės, kuri naudinga buvo lietuviams. Iš karto po jos puolėjas Vladislavas Nikulinas išlygino rezultatą (3:3). Nuožmi kova dėl pergalės tęsėsi. Kėlinio pabaigoje „Balticos“ komanda už per didelį žaidėjų skaičių aikštėje gavo baudą. Kėlinys baigėsi lygiosiomis, tad skirtas pratęsimas.

Pratęsimo pradžioje svečiai surengė greitą ataką ir išnaudojo žaidėjų persvarą aikštėje. Ritulį į vartus pasiuntė I. Leščiovas - 4:3.

Trečiadienį „Baltica“ dar kartą susitiks su tuo pačiu „Zelenograd“ klubu.