Pirmame kėlinyje žaidimas ir vėl buvo apylygis, tačiau 6-ą minutę prasižengė iškart net du „Balticos“ žaidėjai ir suteikė galimybę varžovams pelnyti įvartį daugumoje. 8-ą minutę ritulį į lietuvių vartus pasiuntė R. Chisamutdinovas (0:1). Lietuviams grįžus į žaidimą po kelių minučių Leonardas Rimjansas išlygino rezultatą - 1:1.

Antro kėlinio pradžioje „Baltica“ surengė dar vieną tikslią ataką ir sirgalių džiaugsmui išvedė komandą į priekį - įvartį pelnė Aleksandras Petrovas (2:1). Nors puikiai ir vėl žaidė „Loko Junior“ ekipos vartininkas, 31-ą žaidimo minutę lietuviai dar labiau padidino persvarą–po tikslių R. Zonenbergo ir I. Četvertako perdavimų įvartį pelnė E. Potapovas - 3:1. Kėlinio pabaigoje svečiai sušvelnino skirtumą, kai ritulį į lietuvių vartus pasiuntė rusas A. Kononovas (3:2).

Intriga persikėlė į trečiąjį kėlinį, kuriame žiūrovai ir vėl išvydo atkaklią kovą. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos „Loko Junior“ komanda paėmė minutės pertraukėlę, po kurios nusprendė rizikuoti vartininką pakeisdama šeštuoju aikštės žaidėju. Rizika nepasiteisino, nes paskutinę minutę ritulį į tuščius vartus pasiuntė „Balticos“ žaidėjas Emilis Potapovas - 4:2.

MHL pirmenybių šiaurės-vakarų divizione „Baltica“ šiuo metu užima ketvirtąją vietą. Artimiausias rungtynes namuose komanda žais lapkričio 30 d. prieš „Belogrod“ ekipą.

Rungtynės:

„Baltica“ (Lietuva) – „Loko Junior“ (Rusija) 4:2 (1:1, 2:1, 1:0) .

Įvarčiai:

8 min. R. Chisamutdinov 0:1,
14 min. L. Rimjans 1:1,
24 min. A. Petrov 2:1,
31 min. E. Potapovas 3:1,
40 min. A. Kononov 3:2,
60 min. E. Potapovas 4:2.

Baudos minutės: 10:8.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)