Sidabro medalis atiteko italei Lisai Vittozzi (19:09,2; 0), bronza - kitai Rusijos sportininkei Svetlanai Mironovai (19:22,1; 1).

Kita Lietuvos jauna biatlonininkė Gaudvilė Nalivaikaitė (23:20,2; 3 baudos ratai) liko 66-ta tarp 91-os dalyvės.

Austrijoje vykstančiame pasaulio jaunių (iki 19 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) biatlono čempionate jaunių vaikinų 7,5 km sprinto lenktynėse lietuviai šaudė netaikliai ir liko toli nuo lyderių.

Aukščiausiai pakilęs Evaldas Baltakys suko net šešis baudos ratus ir distancijoje sugaišęs 26 minutes 6,2 sekundės užėmė 85-ąją vietą. Jis čempionu tapusiam prancūzui Fabienui Claude'ui (21:12,4; 2 baudos ratai) pralaimėjo net 4 minutes 53,8 sekundės.

Sidabro medalį šioje distancijoje iškovojo amerikietis Seanas Doherty's (21:16,0; 2 b.r.), bronzą - estas Rene Zahkna (21:27,3; 1 b.r.).

Arnoldas Mikelkevičius (26:19,3; 5 b.r.) tenkinosi 87-ąja pozicija, o Artiomas Serdiukovas (28:41,4; 7 baudos ratai) liko tik 99-as tarp 108-ių finišavusių (startavo 109) sportininkų.