Finale 17-metė mūsiškė distanciją įveikė per 31,20 sek. ir pasiekė savo asmeninį rekordą.

Čempione tapo viena perspektyviausių pasaulio plaukikių 14-metė italė Benedetta Pilato. Ji finišavo per 30,16 sek. ir dar kartą pagerino čempionatų rekordą. Bronza atiteko rusei Anastasijai Makarovai (31,26 sek.).

Pusfinalyje K. Teterevkova (31,41 sek.) taip pat buvo antra. Praėjusių metų Europos jaunimo čempionate K. Teterevkova tapo čempione 200 m distancijoje, o 100 m nuotolyje iškovojo bronzą.

Vaikinų 100 m plaukimo nugara pusfinalyje Lietuvos atstovas Arijus Pavlidis (55,90 sek.) liko per žingsnį nuo finalo - devintas. Iki finalinio aštuntuko jam pritrūko 0,3 sek.

Greičiausias pusfinalyje buvo rusas Nikolajus Zujevas (54,03 sek.). Europos jaunimo čempionate dalyvauja apie 500 sportininkų iš 50 valstybių.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.