Išvakarėse iškovojusi sidabrą 500 m sprinto distancijoje sekmadienį 1000 m nuotolio kvalifikacijoje laimėjo penktąjį (1 min. 35,825 sek.), o ketvirtfinalyje antrąjį (1:33.933) čiuožimą ir pateko į pusfinalį.

Pusfinalyje A. Sereikaitė sugaišo 1 minutę 32,550 sekundės ir, pagerinusi asmeninį rekordą, nusileido tik Azijos čiuožėjoms bei finišavo trečia. Iki finalinio ketvertuko lietuvei pritrūko vos 0,096 sekundės.

Daugiakovėje patekusi į pirmąjį šešetuką A. Sereikaitė startavo čempionato superfinale kartu su penkiomis Azijos sportininkėmis ir, sugaišusi 2 minutes 46,231 sekundės užėmė penktą vietą.

Penktadienį 1500 distancijoje A. Sereikaitė užėmė aštuntą vietą.

Iš viso čempionate startavo 46-os čiuožėjos.