A grupės rungtynėse Latvijos rinktinė apmaudžiai 4:5 (0:0, 3:3, 1:2) nusileido Šveicarijos ledo ritulininkams.

Latviai trečiame kėlinyje praleido tris greitus įvarčius (23:33 ir 26:06 min. Nino Niederreiteris, 28:30 min. Gregory Hofmannas), tačiau vėliau taip pat žaibiškai per penkias minutes panaikino trijų įvarčių deficitą (33:24 ir 37:23 min. Mikelis Redlihas, 38:36 min. Ronaldas Keninis) ir sugrąžino status quo – 3:3.

Dar sykį mūsų kaimynai praleido trečio kėlinio pradžioje (45:56 min. Svenas Andrighetto), bet ir vėl atsitiesė per mažiau nei pusę minutės (46:22 min. Aleksejus Širokovas) – 4:4.

Visgi šveicarai pasiekė savo ir likus žaisti mažiau nei pusantros minutės (58:31 min.) Ericas Blumas pelnė pergalingą įvartį.

Tuo metu B grupės mače Slovakijos komanda 2:4 (0:0, 2:0, 0:4) pralaimėjo Baltarusijos atstovams, nors po dviejų kėlinių pirmavo 2:0.

Andrejaus Sekeros (20:47 min.) ir Tomaso Jurco (36:26 min.) įvarčiai išvedė slovakus į priekį, tačiau trečiame kėlinyje dominavę baltarusiai atsakė net keturiais tiksliais savo smūgiais: pasižymėjo Kirilas Gotovecas (42:22 min.), Arturas Gavrusas (48:34 min.), Andrejus Stepanovas (54:42 min.) ir Charlesas Lingletas (57:16 min.).

Pasaulio čempionatas, kuriame dalyvauja šešiolika komandų, Rusijoje tęsis iki gegužės 22-os dienos.

Po keturias geriausias kiekvienos grupės rinktines iš aštuonių pateks į ketvirtfinalį.

Nugalėtojų titulą gina Kanados ledo ritulininkai, kurie 2015 m. finale Prahoje net 6:1 sutriuškino Rusiją.

2017-ųjų planetos pirmenybės vyks Vokietijoje ir Prancūzijoje, tad šių šalių rinktinės šiemet į žemesnį divizioną neiškris.