Dvi sekundes etapo nugalėtojui finiše pralaimėjo ispanas Danielis Moreno, šešias - trečias finišavęs italas Domenico Pozzovivo.

Etapo rezultatai:

1. Nicolas Roche (Airija) 4 val. 37 min. 09 sek.
2. Daniel Moreno (Ispanija) atsiliko 2 sek.
10.Rigoberto Uran (Kolumbija) 14

Bendroje įskaitoje po dviejų etapų pirmauja italas Vincenzo Nibali, lenkiantis airį Nicolasą Roche'ą bei ispaną Haimarą Zubeldią.

Bendra įskaita:

1. Vincenzo Nibali (Italija) 5:07:22
2. Nicolas Roche (Airija) atsilieka 8 sek.

E. Šiškevičius Prancūzijoje - dvyliktas

Dešimtą kartą Prancūzijoje vykusiose klasikinėse "Chateauroux Classic de lIndre Trophee Fenioux" dviratininkų lenktynėse dvyliktą vietą užėmė "Sojasun" komandos narys Evaldas Šiškevičius.

Lietuvos dviratininkas 200,4 km distanciją įveikė per 4 valandas 49 minutes ir 17 sekundžių bei finišavo kartu su pagrindine grupe.

Lenktynių nugalėtoju tapo Prancūzijos dviratininkas Bryanas Coquardas, finiše akimirka aplenkęs prizininkais tapusius italus Mattią Gavazzį ir Francesco Chicchį.

1. Bryanas Coquardas (Prancūzija) 4 val. 49 min. 17 sek.
...
97.Cyril Lemoine (Prancūzija) atsiliko 7 min. 37 sek.

G. Bagdonas Vokietijoje finišavo 23-ias

Vokietijoje vykusiose klasikinėse "Vattenfall Cyclassics 2013" dviratininkų lenktynėse 23-ią vietą užėmė " Ag2R La Mondiale" ekipai atstovaujantis Gediminas Bagdonas, o Ignatas Konovalovas ("MTN - Qhubeka") buvo 54-as.

Pirmasis Lietuvos dviratininkas 246 km distancijos finiše lenktynių nugalėtojui vokiečiui Johnui Degenkolbui pralaimėjo dvi , antrasis - devynias sekundes.

Antras finišavo kitas Vokietijos dviratininkas Andre Greipelis, o trečias buvo norvegas Alexanderis Kristoffas.

1. John Degenkolb (Vokietija)    5 val. 45 min. 16 sek.