Moterų varžybų rezultatai:
1-Caroline Wozniacki (Danija) - Arantxa Parra (Ispanija) 6:2, 6:1;
3-Na Li (Kinija) - Alla Kudriacseva (Rusija) 6:3, 6:3;
4-Viktorija Azarenka (Baltarusija) - Magdalena Rybarikova (Slovakija) 6:4, 3:2, - slovakė atsisakė tęsti kovą;
5-Marija Šarapova (Rusija) - Anna Čakvetadze (Rusija) 6:2, 6:1;
7-Serena Williams (JAV) - Aravane Rezai (Prancūzija) 6:3, 3:6, 6:1;
8-Petra Kvitova (Čekija) - Alexa Glatch (JAV) 6:2, 6:2;
9-Marion Bartoli (Prancūzija) - Q-Kristyna Pliskova (Čekija) 6:0, 6:2;
Melinda Czink (Vengrija) - 10-Samantha Stosur (Australija) 6:3, 6:4;
11-Andrea Petkovič (Vokietija) - Stephanie Foretz Gacon (Prancūzija) 6:3, 6:4;
14-Anastasija Pavliučenkova (Rusija) - Lesia Curenko (Ukraina) 6:4, 7:6 (7:3);
Maria Jose Martinez Sanchez (Ispanija) - 15-Jelena Jankovič (Serbija) 5:7, 6:4, 6:3;
18-Ana Ivanovič (Serbija) - Melanie Oudin (JAV) 6:0, 6:1;
20-Shuai Peng (Kinija) - Kirsten Flipkens (Belgija) 6:0, 6:4;
25-Daniela Hantuchova Slovakija - Q-Vitalija Diatčenko (Rusija) 4:6, 7:6 (7:5), 6:3;
26-Marija Kirilenko (Rusija) - Alberta Brianti (Italija) 6:2, 6:1;
29-Roberta Vinci (Italija) - Vera Duševina (Rusija) 7:5, 6:2;
32-Cvetana Pironkova (Bulgarija) - Camila Giorgi (Italija) 6:2, 6:1;
Kateryna Bondarenko (Ukraina) - Alize Cornet (Prancūzija) 7:5, 6:2;
Virginie Razzano (Prancūzija) - Sania Mirza (Indija) 7:6 (7:4), 2:6, 6:3;
Tamira Paszek (Austrija) - Ayumi Morita (Japonija) 5:7, 6:3, 6:0;
Barbora Zahlavova Strycova (Čekija) - Aleksandra Wozniak (Kanada) 7:6 (9:7), 6:4;
Anne Keothavong (D. Britanija) - Naomi Broady (D. Britanija) 6:2, 6:4;
Rebecca Marino (Kanada) - Patricia Mayr-Achleitner (Austrija) 6:3, 7:6 (7:5);
Nadežda Petrova (Rusija) - Vesna Dolonc (Rusija) 6:3, 6:4;
Marina Erakovič (N.Zelandija) - Chang Kai-chen (Taivanis) 6:4, 6:2;
Simona Halep (Rumunija) - Bojana Jovanovski (Serbija) 6:1, 6:2;
Stephanie Dubois (Kanada) - Irina Falconi (JAV) 6:2, 6:2;
Jelena Baltača (D.Britanija) - Q-Mona Barthel (Vokietija) 6:2, 6:4.
Petra Martič (Kroatija) - Vania King (JAV) - 5:7, 6:2, 6:2;
Anastasija Jakimova (Baltarusija) - Sofija Arvidsson (Švedija) 4:6, 6:2, 6:1;
Iveta Benešova (Čekija) - Sandra Zahlavova (Čekija) 3:6, 6:3, 8:6;
wc-Eleni Daniilidou (Graikija) - Coco Vandeweghe (JAV) 6:4, 6:4.
Klara Zakopalova (Čekija) - wc-Emily Webley-Smith (D.Britanija) 6:3, 5:7, 8:6;
Q-Tamarine Tanasugarn (Tailandas) - Jaroslava Švedova (Kazachstanas) 6:2, 6:3.
Vyrų vienetų pirmo rato mače antras Vimbdono turnyre serbas Novakas Djokovičius įveikė prancūzą Jeremy Chardy 6:4, 6:1, 6:1, trečias pasaulio tenisininkas Roger Federeris laimėjo prieš rusą Michailą Kukuškiną 7:6 (7:2), 6:4, 6:2, aštunta varžybų raketė amerikietis Andy Roddickas eliminavo vokietį Andreasą Becką 6:4, 7:6 (8:6), 6:3.
Tuo tarpu penkioliktas pagal reitingą prancūzas Gillesas Simonas antradienį 4:6, 6:4, 6:3, 7:6 (7:3) nugalėjo tautietį Edouardą Rogerį-Vasseliną, ukrainietis Sergejus Stachovskis 6:2, 6:4, 6:4 įveikė britą Danielį Coxą, o olandas Robinas Haase iš tolesnės kovos eliminavo ispaną Perę Ribą - 6:4, 6:4, 6:4.
Kitų vyrų vienetų pirmo rato mačų rezultatai:
2-Novak Djokovič (Serbija) - Jeremy Chardy (Prancūzija) 6:4, 6:1, 6:1;
3-Roger Federer (Švecarija) - Michail Kukuškin (Rusija) 7:6 (7:2), 6:4, 6:2;
5-Robin Soderling (Švedija) - Philipp Petzschner (Vokietija) 6:4, 6:4, 2:6, 7:6 (7:5);
7-David Ferrer (Ispanija) - Benoit Paire (Prancūzija) 6:4, 6:4, 6:4;
8-Andy Roddick (JAV)- Andreas Beck (Vokietija) 6:4, 7:6 (8:6), 6:3;
11-Juergen Melzer (Austrija) - Alejandro Falla (Kolumbija) 3:6, 7:6 (7:5), 6:2, 6:2;
12-Jo-Wilfried Tsonga (Prancūzija) - Go Soeda (Japonija) 6:3, 7:6 (7:4), 6:2;
13-Viktor Troicki (Serbija) - Maximo Gonzalez (Argentina) 3:6, 6:0, 7:6 (7:3), 6:3;
15-Gilles Simon (Prancūzija) - Edouard Roger-Vasselin (Prancūzija) 4:6, 6:4, 6:3, 7:6 (7:3);
16-Nicolas Almagro (Ispanija) - Jarkko Nieminen (Suomija) 6:7 (5:7), 6:3, 6:4, 6:4;
18-Michail Južnyj (Rusija) - Juan Monaco (Argentina) 4:6, 6:2, 6:2, 4:6, 6:4;
19-Michael Llodra (Prancūzija) - wc-James Ward (D.Britanija) 6:3, 7:6 (7:4), 6:3;
21-Fernando Verdasco (Ispanija) - Radek Štepanek (Čekija) 2:6, 4:6, 6:3, 7:6 (8:6), 9:7;
Fernando Gonzalez (Čilė) - 22-Aleksandr Dolgopolov (Ukraina) 6:3, 6:7 (6:8), 7:6 (7:3), 6:4;
Ivo Karlovič (Kroatija) - 23-Janko Tipsarevič (Serbija) 7:5, 3:1 - serbas nebaigė mačo;
24-Juan Martin del Potro (Argentina) - Q-Flavio Cipolla (Italija) 6:1, 6:4, 6:3;
25-Juan Ignacio Chela (Argentina) - Marinko Matosevič (Australija) 6:4, 6:4 6:7 (6:8), 6:2.
26-Guillermo Garcia-Lopez (Ispanija) - Andrej Golubev (Kazachstanas) 6:3, 6:3 - A. Golubev nebaigė mačo;
Ivan Ljubičič (Kroatija) - 27-Marin Čilič (Kroatija) 7:6 (7:2), 3:6, 6:3, 6:4;
28-David Nalbandian (Argentina) - Julian Reister (Vokietija) 7:5, 6:2, 6:3;
Q-Bernard Tomič (Australija) - 29-Nikolaj Davydenko (Rusija) 7:5, 6:3, 7:5;
32-Marcos Baghdatis (Kipras) - James Blake (JAV) 6:4, 6:2, 6:7 (5:7), 4:6, 6:4;
Victor Hanescu (Rumunija) - Jaroslav Pospišil (Čekija) 6:4, 6:3, 6:2;
Sergej Stachovskij (Ukraina) - Daniel Cox (D.Britanija) 6:2, 6:4, 6:4;
Robin Haase (Olandija) - Per Ribas (Ispanija) 6:4, 6:4, 6:4;
Q-Lukasz Kubot (Lenkija) - wc-Arnaud Clement (Prancūzija) 66:4, 6:2, 3:6, 5:7, 6:4;
Xavier Malisse (Belgija) - Miša Zverev (Vokietija) 6:2, 6:3, 6:2;
Tobias Kamke (Vokietija) - Blaž Kavčič (Slovėnija) 6:3, 7:6 (7:4), 5:7, 6:1;
Andreas Seppi (Italija) - Albert Montanes (Ispanija) 6:4, 6:4, 7:5;
Yen-Hsun Lu (Taivanas) - Tommy Robredo (Ispanija) 6:4, 6:4, 6:1;
Tobias Kamke (Vokietija) - Blaž Kavčič (Slovėnija) 6:3, 7:6 (7:4), 5:7, 6:1;
Ricardo Mello (Brazilija) - Q-Frank Dancevic (Kanada) 3:6, 3:6, 6:4, 7:6 (8:6), 6:2;
Q-Rik de Voest (PAR) - Ruben Ramirez Hidalgo (Ispanija) 6:2, 6:3, 6:2;
Lleyton Hewitt (Australija) - Kei Nishikori (Japonija) 6:1, 7:6 (7:4), 6:7 (7:9), 6:3;
Ryan Harrison (JAV) - Ivan Dodig (Kroatija) 7:6 (7:5), 6:0, 7:5;
Andreas Haider-Maurer (Austrija) - Florent Serra (Prancūzija) 7:6 (7:5), 6:3, 6:3;
John Isner (JAV) - Nicolas Mahut (Prancūzija) 7:6 (7:4), 6:2, 7:6 (8:6);
Igor Andrejev (Rusija) - Teimuraz Gabašvili (Rusija) 6:4,
7:6 (7:5), 6:7 (4:7), 4:6, 6:3;
Somdev Devvarman (Indija) - Denis Gremelmayr (Vokietija) 6:4
4:2 - vokietis mačo nebaigė dėl traumos;
Grigor Dimitrov (Bulgarija) - Q-Cedrik-Marcel Stebe (Vokietija) 7:5, 7:5, 3:3, - nebaigta dėl tamsos;
Kevin Anderson (PAR) - Ilja Marčenko (Ukraina) 6:7 (5:7), 7:6 (9:7), 6:4, 3:5, - nebaigta dėl tamsos;
Ernestas Gulbis (Latvija) - Dmitrij Tursunov (Rusija) 3:6, 6:3, 5:5, - nebaigta dėl tamsos.
Bendrą Vimbldono teniso turnyro prizų fondą sudaro 14,6 mln. svarų sterlingų, o vyrų ir moterų vienetų varžybų nugalėtojams atiteks po 1,1 mln. svarų sterlingų.