Aikštės šeimininkai po pirmo kėlinio pirmavo 3:0, kai įvarčius įmušė Camas Fowleris (05:10 min.), Ryanas Kesleris (05:42) ir suomis Sami Vatanenas (14:37). Čikagiečiai Teuvo Teravainen (21:11) ir Brento Seabrooko (39:35) pastangomis priartėjo (2:3). Trečiame kėlinyje (44:45) Patrickas Maroonas vėl padidino „Blackhawks“ ekipos persvarą (4:2). Tačiau Jonathanas Toewsas per dvi paskutines minutes (58:10 ir 59:22) spėjo išlyginti rezultatą (4:4).

Vis dėlto svečiams iš Čikagos pratęsimui jau pritrūko jėgų ir jie lemiamą įvartį praleido jau 45-ą papildomo laiko sekundę. Pasižymėjo Mattas Beleskey.

Rezultatas:

Anaheimo „Ducks“ - Čikagos „Blackhawks“ - 5:4 (3:0, 0:2, 1:2, 1:0), - po pratęsimo.

60:45 Matt Beleskey [5 - 4]

Pirmą serijos mačą savo arenoje Anahaimo ekipa laimėjo 4:1, antrose rungtynėse po trijų pratęsimų sėkmė lydėjo Čikagos komandą 3:2, trečiame susitikime Čikagoje pajėgesni buvo svečiai iš Anahaimo 2:1, tačiau ketvirtą mačą čikagiečiai laimėjo po dviejų pratęsimų 5:4.

„Ducks“ klubo, kuris Stenlio taurės (Stanley Cup) savininku buvo 2007 metais, gretose vartininkas Frederikas Andersenas šiame mače atrėmė 24 svečių metimus.

„Blackhawks“ ekipos, kuri Stenlio taurę iškovojo dukart per penkerius pastaruosius metus (2010 ir 2013), vartininkas Corey Crawfordas atrėmė 23 arenos šeimininkų metimus.

Šeštas Vakarų konferencijos finalo serijos rungtynes komandos naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Lietuvos laiku žais Čikagoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)