Po dvejų metų diskvalifikacijos dėl dopingo skandalo prieš mėnesį sugrįžęs "Saxo-Bank" ekipos narys, 3300 km lenktynių distanciją, suskirstytą į 21 etapą, nuo rugpjūčio 18 dienos įveikė 84 valandas 59 minutes ir 49 sekundes.

Antrąją bei trečiąją vietas užėmė ispanai Alejandro Valverde bei Joaquimas Rodriguezas, kurie nugalėtojui galutinėje įskaitoje pralaimėjo atitinkamai 76 ir 97 sekundes.

1. Alberto Contador (Ispanija) 84 val. 59 min. 49 sek.
2. Alejandro Valverde (Ispanija) atsiliko 1 min. 16 sek.
10.Benat Intxausti (Ispanija) 16:13

Dvidešimt pirmojo 115 km etapo nugalėtoju sekmadienį tapo vokietis Johnas Degenkolbas (2:44:57), aplenkęs italus Elią Vivianį bei Danielę Bennatį, o kartu su pagrindine grupe finišavęs A. Contadoras buvo 54-as.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)