34-ą kartą Vokietijoje vykstančių daugiadienių "Bayern-Rundfahrt" dviratininkų lenktynių trečiąjį etapą abu Lietuvos sportininkai baigė su pagrindine grupe - "Orica Green Edge" komandai atstovaujantis Aidis Kruopis finišo liniją kirto šeštas, o "Team MTN Qhubeka" ekipos narys Ignatas Konovalovas užėmė 42-ąją vietą.

Etapą laimėjo ir lyderiu bendroje įskaitoje tapo vokietis Geraldas Ciolekas, 196,8 km numynęs per 5 valandas 10 minučių ir 15 sekundžių.

Etapo rezultatai:

1. Gerald Ciolek (Vokietija) 5 val. 10 min. 15 sek.
...
136.Sebastian Koerber (Vokietija) atsiliko 8 min. 19 sek.

Lenktynių lyderiu bendrojoje įskaitoje tapusiam G. Ciolekui iš Vokietijos I. Konovalovas pralaimi bemaž 13 minučių ir yra 57-as, o 79-ojoje pozicijoje likusį A. Kruopį nuo vokiečio skiria daugiau nei 23 minutės.

136.Stephen Clancy (Airija) 55:37

2-ą kartą Belgijoje vykstančių daugiadienių "Baloise Belgium Tour" dviratininkų lenktynių trečiajame etape tik 116-as liko ir bendrojoje įskaitoje iš 88-osios vietos į 108-ąją nukrito "Crelan-Euphony" komandai atstovaujantis Egidijus Juodvalkis.

Penktadienį 15 km atskiro starto lenktynėse lietuvis sugaišo 18 minučių 2 sekundes ir 2 min. 20 sek. atsiliko nuo pergalę iškovojusio bei naujuoju lenktynių lyderiu tapusio vokiečio Tony Martino.

1. Tony Martin (Vokietija)      17 min. 42 sek.
2. Tom Dumoulin (Prancūzija) atsiliko 40 sek.
154.Danilo Napolitano (Italija) 3:37

Bendrojoje įskaitoje E.Juodvalkį nuo vokiečio T. Martino skiria beveik 9 minutės.