400 m vyrų barjeriniame bėgime Artūras Janauskas finišavo trečias ir pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą (53,30 sek.), o Matas Drimba buvo penktas (56,69 sek.).

Šioje rungtyje tarp moterų Eglės Staišiūnaitės rezultatas buvo antras - 57,66 sekundės.

Trišuolio sektoriuje Marių Vadeikį (15,36 m) aplenkė tik vienas varžovas.

800 m bėgime greičiausia buvo Eglė Balčiūnaitė (2 min. 06,28 sek.; geriausias Lietuvos sezono rezultatas), o Bangos Balnaitės rezultatas trečias (2:11,08).

800 m vyrų bėgime Rimgaudas Morkūnas finišavo ketvirtas (1:51,62).

Estijos lengvosios atletikos čempionate bėgikas J. Beržanskis finišavo pirmas

Šeštadienį Estijos lengvosios atletikos čempionate Taline be konkurencijos startavęs Justinas Beržanskis laimėjo 3000 m kliūtinį bėgimą (8 min. 43,97 sek.).

Deja, paskutinis bandymas įvykdyti Europos čempionato normatyvą Lietuvos bėgikui nepavyko.

Estijos čempionu šioje rungtyje tapo Priitas Ausas (8:50,51), aplenkęs Kaurą Kivistiką (8:59,04) bei Ivarą Ivanovą (9:32,58).