Atkaklus susitikimas baigėsi sunkia „Atlanto“ pergale 2:1 (1:1), kurią išplėšė 84 min. smūgiu galva pelnytas Aleksejaus Jepifanovo įvartis.

Prieš tai tiksliais šūviais apsikeitė Maksimas Maksimovas (16 min. iš 11 metrų baudinio) ir Karolis Laukžemis (28 min.)

Beje, šiame mače atlantiečių gretose tik nuo 62 min. aikštėje pasirodė rezultatyviausias čempionato žaidėjas Andrejus Paniukovas.

Paskutinėse turo rungtynėse šalies čempionas Vilniaus „Žalgiris“ svečiuose net 6:1 (4:0) sutriuškino lygos autsaiderius Šiaulių „Šiaulius“.

Žalgiriečiams du įvarčius pelnė brazilas Elivelto, po vieną pridėjo Jakubas Wilkas, Mantas Kuklys, Linas Pilibaitis ir Paulius Janušauskas.

Šeimininkų garbę bent iš dalies apgynė Jurijus Fomenka, pasižymėjęs 86 min.

Jau pirmo kėlinio pradžioje po kontakto su varžovu traumą patyrė ir buvo priverstinai pakeistas Deividas Šemberas.

Rungtynės:

„Klaipėdos granitas“ 1 – 2 Klaipėdos „Atlantas“
16' [0 – 1] Maksim Maksimov (11 m)
28' [1 – 1] Karolis Laukžemis
84' [1 – 2] Aleksej Jepifanov

Šiaulių „Šiauliai“ 1 – 6 Vilniaus „Žalgiris“
16' [0 – 1] Jakub Wilk
18' [0 – 2] Elivelto
21' [0 – 3] Elivelto
45' [0 – 4] Mantas Kuklys
57' [0 – 5] Linas Pilibaitis
74' [0 – 6] Paulius Janušauskas
86' [1 – 6] Jurij Fomenka

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):