Savo pranašumą Lietuvos čempionai įrodė pirmajame kėlinyje, o rungtynes laimėjo net 5:0 (3:0).

Du įvarčius gimtadienio dieną įmušė gynėjas Kipras Kažukolovas, kartą pasižymėjo Meinardas Mikulėnas. Antrajame kėlinyje įvarčius pelnė Mathias Oyewusi ir Renanas Oliveira.

10 min. po P. Mamičiaus pakelto kampinio sumaištyje kamuolį į vartus pasiuntė Kipras Kažukolovas.

17 min. po D. Kazlausko smūgio iš dešinio krašto kamuolys pataikė į virpstą.

32 min. po F. Ourega tolimo šūvio kamuolys pataikė į skersinį. Pirmas prie kamuolio suskubęs M. Mikulėnas galva mušė tiksliai.

37 min. po N. Gorobsovo smūgio iš toli kamuolį atrėmė vartininkas.

43 min. po O. Buffo puikaus perdavimo K. Kažukolovas įmušė antrą įvartį.

Antrame kėlinyje abiem komandoms trūko tikslumo atakose.

76 min. po O. Verbicko ir V. Piliukaičio kombinacijos ketvirtą įvartį pridėjo M. Oyewusi.

Rungtynių pabaigoje po pražangos prieš J. Bopesu skirtą 11 baudinį realizavo Renanas.

Paskutines sezono rungtynes „Žalgiris“ žais lapkričio 23 d. su „Kauno Žalgiriu“.