Turkijos atstovai atsakomosiose aštuntfinalio serijos rungtynėse svečiuose 1:4 (1:1) neprilygo Prahos „Spartai“.

Po to, kai 16 minutę Abdulkerimas Bardakci rezultatą išlygino, stambuliečiai laikėsi iki antro kėlinio vidurio. Tuomet 70 min. raudoną kortelę užsidirbo gynėjas Kaanas Ayhanas ir ekipa subyrėjo.

Pirmąjį mačą namuose „Gala“ laimėjo 3:2, tačiau to buvo per maža.

Primename, kad „Galatasaray“ antrajame UEFA Čempionų lygos atrankos etape bendru rezultatu 3:2 (2:2; 1:0) įveikė Vilniaus „Žalgirį“.

Kitose UEFA Europos lygos aštuntfinalio porose triumfavo „Freiburg“ (per pratęsimą), „Braga“ (per pratęsimą), AS „Roma“ (11 metrų baudinių serijoje), „Rennes“, Marselio „Olympique“ ir Lisabonos „Benfica“ bei „Sporting“.

Ketvirtfinalio etapo burtai bus traukiami šį penktadienį, o turnyro finalas numatytas gegužės 22 d. Dubline, Airijoje.