Dar neįpusėjus antram kėliniui lietuvius į priekį išvedė Vytas Gašpuitis (61 min.), tačiau jau kitoje atakoje išlyginamąjį įvartį įmušė Aleksandras Jančenka (62 min.).

Rungtynių eiga:

Rungtynių metų vyravo apylygis žaidimas, aikštės viduryje vyko daug kovos, todėl daug pavojingų progų nesukūrė nei viena, nei kita rinktinė.

Pirmieji pavojaus varpai nuskambėjo 29 minutę po Tomo Bučmos smūgio, kurį baltarusių vartininkas nukreipė į kampinį.

Kiek vėliau savo progos neišnaudojo priešininkai. 33 min. Vytas Gašpuitis sėkmingai nutraukė pavojingą baltarusių ataką, kuri galėjo baigtis įvarčiu.

Prieš pat pertrauką po Vykinto Slivkos atlikto perdavimo pavojingai galva smūgiavo Artūras Skuratovičius.

Antrame kėlinyje sužaidus penkiolika minučių lietuvius į priekį išvedė puikus „Šiaulių“ klubo gynėjo V. Gašpuičio smūgis galva po Rolando Baravyko perdavimo, bet netrukus baltarusiai surengė rezultatyvią ataką, kurios smaigalyje atsidūręs Aleksandras Jančenka išlygino rezultatą – 1:1.

Per likusį antrojo kėlinio laiką kiek pavojingiau rungtyniavo, pirmąjį kontrolinį mačą pralaimėję, baltarusiai, tačiau jų bandymus įmušti antrąjį įvartį neutralizavo puikiai rungtyniavęs Edvinas Gertmonas.

* * *

Pirmą komandų mačą penktadienį rezultatu 1:0 (1:0) laimėjo lietuviai. Vienintelį susitikimo įvartį pirmajame kėlinyje pelnė Vykintas Slivka.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!