Per pastaruosius tarpusavio 17 mačų „Wolfsburg“ ekipa laimėjo vos tris kartus.

Svečiai iš Miuncheno pirmavo po olando Arjeno Robbeno smūgio 49-ą min., bet paskutinėmis antro kėlinio akimirkomis danas Nicklas Bedtneris spėjo rezultatą išlyginti. Baudinių serijoje sėkmė nusišypsojo aikštės šeimininkams.

Rezultatas:

„Wolfsburg“ 5 - 4 „Bayern“, - po 11 metrų baudinių (0:0, 1:1).

49' Arjen Robben [0 - 1]
89' Nicklas Bedtner [1 - 1]

Prancūzijos Supertaurė - PSG futbolininkų rankose

Prancūzijos Supertaurės savininkas šeštadienį paaiškėjo Kanados mieste Monrealyje. Šalies čempionas Paryžiaus „Paris Saint-Germain“ klubas jėgas neutralioje aikštėje išbandė su Prancūzijos taurės laimėtoja Liono „Olympique“ komanda ir nugalėjo varžovus rezultatu 2:0 (2:0). Įvarčius pirmo kėlinio pradžioje pelnė Serge'as Aurieras 11-ą ir Edinsonas Cavani 17-ą min.

Edinsonas Cavani

Rezultatas:

„Paris Saint-Germain“ 2 - 0 „Lyon“

11' Serge Aurier [1 - 0]
17' Edinson Cavani [2 - 0]

63' Maxime Gonalons („Lyon“) - raudona kortelė

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)