Šioje akistatoje buvo pelnytas du įvarčiai, o jie krito ir „geltonai juodų“ vartus. Karimas Bellarabi svečius į priekį išvedė jau septintą mačo sekundę ir tapo visų laikų greičiausio įvarčio „Bundesliga“ pirmenybėse autoriumi.

Įdomu tai, kad antrasis įvartis buvo pelnytas paskutinėmis rungtynių sekundėmis. Po puikaus K. Bellarabi perdavimo galutinį tašką padėjo Stefanas Kiesslingas.

„Hannover 96“ klubas, su kuriuos sutartį pasirašė Marius Stankevičius, sezoną pradėjo pergalingai. „Hannover 96“ namuose rezultatu 2:1 įveikė Gelzenkircheno „Schalke“ ekipą. M. Stankevičius Vokietijos čempionate nedebiutavo - lietuvis šiam mačui nebuvo registruotas.

Pergales iškovoti pavyko Frankfurto „Eintracht“ ir „Hoffenheim“ ekipoms, o kiti du susitikimai baigėsi lygiosiomis.

Sezono atidarymo rungtynėse Miuncheno „Bayern“ penktadienį 2:1 nugalėjo „Wolfsburg“ ekipą.

„Borussia Dortmund“ 0-2 „Bayer Leverkusen“

1' [0-1] Karim Bellarabi
90' [0-2] Stefan Kiessling

„Hannover 96“ 2-1 „Schalke 04“

47' [0-1] Klaas Jan Huntelaar
67' [1-1] Edgar Prib
70' [2-1] Joselu

„Eintracht Frankfurt“ 1-0 „Freiburg“

15' [1-0] Haris Seferovic

„FC Cologne“ 0-0 „Hamburger SV“

„Hertha Berlin“ 2-2 „Werder Bremen“

16' [1-0] Julian Schieber
47' [2-0] Julian Schieber
53' [2-1] Assani Lukimya-Mulongoti
55' [2-2] Franco Di Santo

„Hoffenheim“ 2-0 „Augsburg“

33' [1-0] Adam Szalai
35' [2-0] Tarik Elyounoussi

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)