„Werder“ futbolininkai svečiuose po pratęsimo 2:4 (1:0, 2:2) nusileido III lygos Miunsterio „Preussen“ ekipai.

„Hamburg SV“ ekipa tokiu pt rezultatu 2:4 (2:1) išvykoje pralaimėjo kitai III lygos „Karlsruhe SC“ komandai.

2007-ais taurę iškovojęs „Nuernberg“ klubas po pratęsimo varžovų aikštėje 2:3 (1:1, 2:2) nusileido IV lygos „TSV Havelse“ ekipai, kuri paskutines 20 minučių žaidė be pašalinto žaidėjo, o „Eintracht“ futbolininkai išvykoje net 0:3 (0:1) pralaimėjo II lygos Auės „Erzgebirge“ klubui.

Kituose mačuose pergales iškovojo bei į į turnyro šešioliktfinalį iškopė aukštesnį reitingą turintys klubai.