Mačo pradžią, kaip ir galima buvo tikėtis, aktyviau pradėjo šeimininkai - Hugo Almeidos fantastišką baudos smūgį dar puikiau atlaikė "Bayer" vartų sargas Rene Adleris.

Jau netrukus "Werder" sukūrė dar vieną ataką, tačiau po H. Almeidos perdavimo Markui Rosenbergui pasižymėti nepavyko. Kiek vėliau pavojingai į vartus smūgiavo ir Mesutas Ozilis, tačiau kamuolys skriejo pro šalį.

Kėlinio pabaigoje pavojingais smūgiais bandė atsakyti ir "Bayer", tačiau tiek Patrico Helmeso, tiek ir Stefano Kiesslingo smūgiai tikslo nepasiekė.

Antrajį kėlinį vėl aktyviau pradėjo namuose žaidę Thomaso Schaafo auklėtiniai, vistik H. Almeidos smūgį blokavo "Bayer" gynėjai. Neblogą šansą turėjo ir svečiai, tačiau Renato Augusto perdavimo neišnaudojo puolėjas S. Kiesslingas.

Pirmasis įvartis krito 71-ą minutę - R. Augusto perdavė kamuolį į baudos aikštelę, P. Helmesas pasiuntė jį dar kiek tolėliau, kur Arturo Vidalis ir pelnė įvartį.

Po dešimties minučių rezultatas tapo jau 2:0 - po S. Kiesslingo kampinio iš pradžių Simono Rolfeso smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą, tačiau pirmas prie jo suskubęs gynėjas Manuelis Friedrichas stipriu smūgiu iš vos kelių metrų nukreipė jį į "Werder" vartus.

Kitose dienos rungtynėse užtikrintą pergalę iškovojo Gelzenkircheno "Schalke" ekipa, išvykoje 3:0 palaužusi "Karlsruhe". Tokiu pat rezultatu savo mačą laimėjo ir "Wolfsburg", įveikusi "Gladbach". Tuo tarpu rungtynės tarp "Cottbus" ir "Arminia Bielefeld" baigėsi lygiosiomis 1:1.

Antradienio rezultatai:

"Arminia Bielefeld" 1 - 1 "Cottbus"

31' [0 - 1] Dimitar Rangelov

63' [1 - 1] Artur Wichniarek

44' iš aikštės pašalintas D. Rangelov ("Cottbus").

Brėmeno "Werder" 0 - 2 Leverkuzeno "Bayer"

71' [0 - 1] Arturo Vidal

80' [0 - 2] Manuel Friedrich

"Karlsruhe" 0 - 3 Gelzenkicheno "Schalke"

14' [0 - 1] Marcelo José Bordon

19' [0 - 2] Kevin Kuranyi

68' [0 - 3] Jefferson Farfan

56' iš aikštės pašalintas Maik Franz ("Karlsruhe").

"Wolfsburg" 3 - 0 "Gladbach"

40' [1 - 0] Grafite iš 11 metrų baudinio

55' [2 - 0] Alexander Madlung

75' [3 - 0] Zvjezdan Misimovič

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)