Pirmajame kėlinyje „Burussia“ dominavo, ir to pa sekoje buvo pelnyti du įvarčiai į „Bayer“ futbolininkų ginamus vartus.

Pirmasis šeiminių įvartis buvo pelnytas 29-ąją minutę, kai po Marcelo Schmelzerio keliamo kampinio galva kamuolį į vartų tinklą pasiuntė gynėjas Matsas Hummelsas.

Lygiai po dešimt minučių krito ir antrasis įvartis, kurį po Lukaszo Piszczeko rezultatyvaus perdavimo pelnė Jakubas Blaszczykowskis.

Antrajame kėlinyje „dortmundiečiai“ nemažino apsukų ir trečiąjį susitiko įvartį pelnė pagrindinis komandos puolėjas – Robertas Lewandowskis.

Kitose rungtynėse susitiko Miuncheno „Bayern“ ir „Mainz“. Bavarai rezultatu 3-1 nugalėjo svečius iš Mainzo. Pirmąjį įvartį pelnė Mario Mandzukičius, kuris tai padarė jau 2-ąją rungtynių minutę.

12-ąją minutę rezultatą padvigubino „Bayern“ futbolininkai, kai po Holgerio Badstuberio perdavimo pasižymėjo Bastianas Schweinsteigeris.

Vis dėl to, svečiams pavyko sušvelninti rezultatą, kai prie Bavarų vartų buvo paskirtas 11 metrų baudinys, ir kurį sėkmingai realizavo Adamas Szalai.

Galutinį tašką šiose rungtynėse padėjo Toni Kroosas, kuris pasižymėjo po klubo naujoko Javi Martinezo perdavimo.