Tuo tarpu antrajame kėlinyje tas pats H.Almeida pelnė dar vieną įvartį, tiksliais smūgiais prisidėjo ir Marko Marinnas, Mesutas Ozilas, Naldo bei Markusas Rosenbergas.

Penktąjį tašką čempionate iškovojo lygos autsaiderė Berlyno "Hertha", kuri mačą išvykoje prieš "Stuttgart" baigė lygiosiomis 1-1.

Berlyno klubas pirmavo po Adriano Ramoso įvarčio, tačiau 82-ąją minutę rezultatą išlygino šeimininkų saugas Zdravko Kuzmanovičius, kuris netrukus buvo išvytas ir iš aikštės.

Nesėkmę namuose patyrė šalies čempionai "Wolfsburg", rezultatu 2-3 nusileidę "Nurnberg". Pergales šiame ture taip pat iškovojo "Schalke", "Hoffenheim" ir "Gladbach".

„Freiburg“ 0 - 6 Bremeno "Werder"

33' [0 - 1] Hugo Almeida

55' [0 - 2] Marko Marin

57' [0 - 3] Hugo Almeida

67' [0 - 4] Mesut Ozil

73' [0 - 5] Naldo

82' [0 - 6] Markus Rosenberg

„Koln“ 0 - 4 „Hoffenheim“

5' [0 - 1] Eduardo

11' [0 - 2] Edu

46' [0 - 3] Demba Ba

90' [0 - 4] Vedad Ibisevic (iš 11 metrų baudinio)

Frankfurto "Eintracht" 1 - 2 "Gladbach"

54' [0 - 1] Marco Russ (į savus vartus)

65' [0 - 2] Roel Brouwers

86' [1 - 2] Pirmin Schwegler (iš 11 metrų baudinio)

Gelzenkircheno „Schalke“ 2 - 0 „Hannover“

69' [1 - 0] Jefferson Farfan

90' [2 - 0] Jan Moravek

„Stuttgart“ 1 - 1 „Hertha“

49' [0 - 1] Adrian Ramos

82' [1 - 1] Zdravko Kuzmanovic

86' iš aikštės išvytas Zdravko Kuzmanovic („Stuttgart“)

„Wolfsburg“ 2 - 3 „Nurnberg"

56' [0 - 1] Albert Bunjaku

59' [1 - 1] Ashkan Dejagah

64' [1 - 2] Albert Bunjaku

77' [2 - 2] Grafite (iš 11 metrų baudinio)

90' [2 - 3] Peer Kluge

Dortmundo "Borussia" 0 - 0 "Mainz"