Pirmame rungtynių kėlinyje „Bayern“ dominavo – kontroliavo kamuolį, kūrė progas ir iš to susikūrė 2:0 pranašumą. Įvarčius mušė Harry Kane'as (38 min. ir Serge'as Gnabry (45 min.).

Po ilgosios pertraukos ilgalaikių Vokietijos karalių sėkmė baigėsi, o iniciatyvą perėmė dabar 10-ą vietą „Bundesliga“ pirmenybėse užimantys šeimininkai.

Pirmasis „Heidenheim“ gretose pasižymėjo ir atsilikimą sušvelnino Kevinas Sessa, kuris 50-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo Sveną Ulreichą. Kitas įvartis krito vos po minutės – rezultatą lygino vidurio puolėjas Timas Kleindienstas.

Timas Kleindienstas švenčia įvartį

Po šio įvarčio virė arši kova, tačiau tvirtesnį charakterį parodė „Heidenheim“ futbolininkai. 79-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė tas pats T. Kleindienstas, o „Bayern“ per likusį laiką atsitiesti nebepajėgė.

Po šios nesėkmės Thomaso Tuchelio auklėtiniai su 60 taškų žengia 2-i ir 16 taškų atsilieka nuo Xabi Alonso vedamos Lėverkuzeno „Bayer“ ekipos, kuri anksčiau šeštadienį minimaliu skirtumu 1:0 patiesė Berlyno „Union“ futbolininkus. Ten vienintelį įvartį pirmo kėlinio pabaigoje nuo 11 m žymos pelnė Florianas Wirtzas.