Rungtynės prasidėjo lygiai ir abi komandos turėjo neblogų šansų pasižymėti, o nuo 21-os rungtynių minutės prasidėjo šeimininkų dominavimas aikštelėje. Vieną po kito šansus švaistė Robertas Lewandowskis, Kevinas Grosskreutzas ir Ilkay‘us Gundoganas.

Vis dėlto „Borussia“ pelnė įvartį dar pirmajame kėlinyje: 33 min. po aukšto perdavimo iš krašto Sebastianas Kehlas galva numetė kamuolį po kojom Shinji Kagawai, o šis iš kelių metrų pasiuntė jį į vartų tinklą - 1:0.

Antrąjį kėlinį aktyviau irgi pradėjo aikštės šeimininkai ir jau 49-ą minutę Jakubas Blaszczykowskis dar kartą nuginklavo varžovų vartininką. Atrodė, kad Dortmundo komandai tereikia užbaigti rungtynes, tačiau varžovai nepasidavė. 71-ąją minutę „Stuttgart“ ekipos puolėjas Vedadas Ibiševičius rado erdvės baudos aikštelėje ir sušvelnino rezultatą.

Svečių komandai to nepakako ir vos per pora minučių Julianas Shieberis pasižymėjo net dukart ir įspūdingai išvedė savo komandą į priekį - 3:2. Tačiau ir tai dar nebuvo pabaiga. „Borussia“ futbolininkai prispaudė varžovus ir Matso Hummelso bei Ivano Perišičiaus įvarčiai grąžino šeimininkams persvarą - 4:3.

Vis dėlto jau per pridėtą laiką Christianas Gentneris pasinaudojo varžovų gynėjų nesusikalbėjimu ir išlygino rezultatą - 4:4.

Po šio mačo „Borussia“ liko pirmoje turnyro lentelės vietoje, o „VfB Stuttgart“ pakilo į penktą poziciją.

Dortmundo „Borussia“ 4 - 4 „Vfb Stuttgart“
33‘ [1 - 0] Shinji Kagawa
49‘ [2 - 0] Jakub Blaszczykowski
71‘ [2 - 1] Vedad Ibiševič
77‘ [2 - 2] Julian Schieber
79‘ [2 - 3] Julian Schieber
82‘ [3 - 3] Mats Hummels
87‘ [4 - 3] Ivan Perišič