„Schalke“ komanda į priekį išsiveržė 12-ą minutępo tikslaus Juliano Draxlerio smūgio. Vėliau, jau įpusėjus kėliniui, Klaasas-Janas Huntelaaras padvigubino persvarą.

Antrame kėlinyje šalies čempionai bandė išsigelbėti, tačiau išspaudė tik vienintelį, 59-ą minutę pelnytą Roberto Lewandowskio įvartį. Mačas pasibaigė „Schalke“ pergale rezultatu 2:1.

Tuo tarpu Miuncheno „Bayern“ klubas turėjo vargo namuose kovodamas su Diuseldorfo „Fortuna“ futbolininkais. Šie net du kartus pirmavo rungtynėse, tačiau vėliau Francko Ribery ir Jerome‘o Boatengo velyvi įvarčiai atnešė pergalę čempionato lyderiams.

Šiandien krito ir trečioje vietoje žengęs Leverkuzeno „Bayer“ klubas – jis svečiuose 0:1 turėjo pripažinti „Mainz“ komandos pranašumą. Jai vienintelį įvartį iš 11 metrų baudinio pelnė Andreas Ivanschitzas.

Po visų šių rungtynių paaiškėjo, kad dabar „Bayern“ savo atotrūkį nuo „Borussia“ klubo padidino jau iki 20 taškų.

Mainz 1 – 0 Bayer
61‘ [1 – 0] Andreas Ivanschitz (iš 11 metrų baudinio)

Freiburg 2 – 5 Wolfsburg
2‘ [1 – 0] Max Kruse
7‘ [1 – 1] Cedric Makiadi (į savus vartus)

Borussia M. 1 - 1 Werder
72' [1 - 0] Peniel Kokou Mlapa
77' [1 - 1] Aleksandar Ignjovski