38-erių metų futbolininkas savo komandos vartus „sausus“ sugebėjo išlaikyti net 974 minutes. Šis rekordas buvo pagerintas sekmadienio rungtynėse Turino derbyje, kuriose „Juventus“ susitiko su „Torino“ ekipa.

Iki šiol šis itin ilgai gyvavęs rekordas – 929 minutės be įvarčio – priklausė „AC Milan“ vartininkui Sebastiano Rossi, kuris vartus „sausus“ išsaugojo nuo 1993 m. gruodžio 12 dienos iki 1994 m. vasario 27-osios. Savo ruožtu. S. Rossi rekordą buvo „paveržęs“ iš kitos „Juventus“ legendos Dino Zoffo, kuris 1972-1973 m. sezone.

Visgi rekordu pažymėtose rungtynėse G. Buffonui visiškai „sausam“ iš balos išlipti nepavyko. Nors „Juventus“ iškovojo pergalę, vieną įvartį veteranas visgi praleido. Prasidėjus antrajam kėliniui, 48-ąją minutę, mušdamas nuo 11 metrų žymos veteraną nuginklavo Andrea Belotti.

„Juventus“ rungtynes laimėjo 4:1, o įvarčius nugalėtojams mušė Paulis Pogba (33 min.), Sami Khedira (42 min.) ir Alvaro Morata (63 bei 77 min.).

Veteranas G. Buffonas, kuris su Italijos rinktine 2006-aisiais tapo pasaulio čempionu, „Juventus“ gretose žaidžia nuo 2001-ųjų, kuomet į Turiną už 32,6 mln. persikėlė iš „Parma“ klubo.

„Juventus“ toliau žengia pirmoje turnyro lentelės vietoje – po 30 rungtynių savo sąskaitoje turi 70 taškų. Antroje pozicijoje rikiuojasi „Napoli“ (67 taškai) komanda.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)