Latvių gretose žaidžia 24-erių Simonas Paulius, o trenerių štabe dirba Saulius Cekanavičius.

Saugas iš Lietuvos ant vejos praleido visą susitikimą, o pirmąjį mačo įvartį 63-ią minutę pelnė 31-erių centro gynėjas Antonas Jemelinas.

Tačiau persvara „Ventspils“ klubas džiaugėsi tik 12 minučių – rezultatą išlygino sėkmingai 11 metrų baudinį realizavęs Erfanas Zenelis.

Tiksint paskutinėms dvikovos minutėms, suomiai sugebėjo persverti rezultatą: jų gretose pasižymėjo vos 3 minutes ant vejos pabuvojęs Ousmanas Jallowas.

Jau per teisėjo pridėtą laiką paskutinį vinį į Latvijos ekipos vartus įkalė japonas Atomu Tanaka.

Atsakomasis mačas bus žaidžiamas liepos 21-ąją Suomijos sostinėje.

„Ventspils“ (Latvija) 1 - 3 Helsinkio HJK (Suomija)
63' [1 - 0] Antons Jemelins
75' [1 - 1] Erfan Zeneli
86' [1 - 2] Ousman Jallow
90+2' [1 - 3] Atomu Tanaka

Nikosijos APOEL (Kipras) 0 - 0 Skopjės „Vardar“ (Makedonija)

Herningo „Midtjylland“ (Danija) 1 - 0 „Lincoln Red Imps FC“ (Gibraltaras)
33' [1 - 0] Morten Duncan Rasmussen

Razgrado „Ludogorec“ (Bulgarija) 0 - 1 Orhėjaus „Milsami“ (Moldavija)
41' [0 - 1] Alexandru Antoniuc

Paolos „Hibernians“ (Malta) 2 - 1 Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis)
22' [0 - 1] Nosa Emanuel Igiebor
74' [1 - 1] Jorge Pereira
85' [2 - 1] Jackson Lima

„Molde“ (Norvegija) 5 - 0 Jerevano „Pyunik“ (Armėnija)
35' [1 - 0] Mohamed Elyounoussi
44' [2 - 0] Mohamed Elyounoussi
84' [3 - 0] Ola Kamara
90+2' [4 - 0] Ola Kamara
90+5' [5 - 0] Mattias Mostroem

Korčės „Skenderbeu“ (Albanija) 4 - 1 Belfasto „Crusaders“ (Šiaurės Airija)
15' [1 - 0] Bakary Nimaga
34' [2 - 0] Hamdi Salih
48' [2 - 1] Jordan Owens
76' [3 - 1] Bernard Berisha
83' [4 - 1] Hamdi Salihi

„The New Saints FC“ (Velsas) 0 - 1 Sėkešfehėrvaro „Videoton“ (Vengrija)
77' [0 - 1] Adam Gyurcso

„Maribor“ (Slovėnija) 1 - 0 „FC Astana“ (Kazachstanas)
5' [1 - 0] Marko Suler

„Trencin“ (Slovakija) 0 - 2 Bukarešto „Steaua“
63' [0 - 1] Nicolae Stanciu
70' [0 - 2] Jugurtha Hamroun

Belgrado „Partizan“ (Serbija) 1 - 0 Gorio „Dila“ (Gruzija)
82' Guga Phalavandishvili („Dila“) gavo raudoną kortelę – antra geltona
83' [1 - 0] Stefan Babovič

„FK Sarajevo“ (Bosnija ir Hercegovina) 0 - 2 Poznanės „Lech“ (Lenkija)
40' [0 - 1] Kasper Haemaelaeinen
62' [0 - 2] Denis Thomalla

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)