Pirmame kėlinyje 38 min. svečius į priekį išvedė Giacomo Bonaventura.

Po pertraukos 50 min. George Puscasas išlygino rezultatą, tačiau po 7 min. pranašumą Milano klubui grąžino Nikola Kaliničius (1:2).

Nuo 75 min. svečiai žaidė mažumoje – už antrą gautą geltoną kortelę pašalintas Alessio Romagnoli.

Atrodė, kad „Benevento“ neišvengs dar vienos eilinės nesėkmės, tačiau 5-tą teisėjo pridėtą minutę aikštės šeimininkų džiaugsmui rezultatą po standartinės situaijos išlygino prie „Milan“ vartų atskubėjęs vartininkas Alberto Brignoli. Jis tiksliai galva nukreipė kamuolį į vartus ir netrukus atsidūrė visos komandos glėbyje.

Dar po poros minučių nuaidėjęs arbitro švilpukas skelbė mačo pabaigą ir pirmąjį lygos naujokų iškovotą tašką.

„Benevento“ su vienu tašku užima paskutinę 20-ą vietą.

Komanda „Serie A“ pirmenybes pradėjo pralaimėjusi 14 kartų iš eilės – tai pats blogiausias visų laikų komandos startas sezone kalbant apie stipriausias penkias Europos lygas.

Šį rekordą, kuris 87-erius metus priklausė „Manchester United“ ekipai, „Benevento“ pamušė dar lapkričio 19-ąją.

Tuo tarpu AC „Milan“ su 21 tašku užima 7-ą poziciją. Milano klubui išvykoje nepadėjo ir pokyčiai trenerių štabe: klubas misiją sugrąžinti blėstančią šlovę šį pirmadienį patikėjo klubo legendai Gennaro Gattuso.

Aršumu aikštėje garsėjęs buvęs atraminis saugas vienos tituluočiausių Europos komandų trenerio poste pakeitė kitą praeityje įžymų futbolininką Vincenzo Montellą.

Italijos „Serie A“ lygoje „Napoli“ ekipos penktadienio nesėkme pasinaudojo Milano „Inter“, kuris sekmadienį 5:0 (2:0) sutriuškino Veronos „Chievo“ klubą.

„Hat-tricku“ pasižymėjo Ivanas Perisičius. Kroatas „Serie A“ yra iš viso įmušęs 7 įvarčius.

Milano „Inter“ su 39 taškais pakilo į pirmą vietą, tašku mažiau turi „Napoli“ klubas. Trečioje pozicijoje – Turino „Juventus“ (37 taškai).

Turas baigėsi Genujos „Sampdoria“ ir Romos „Lazio“ akistata. Pirmieji į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai, antrame kėlinyje 56 min. pasižymėjo Duvanas Zapata.

Tačiau mačo pabaigoje pavyko svečiams išplėšti pergalę: 80 min. pasižymėjo Sergej Milinkovič-Savičius, o jau per teisėjo pridėtą laiką iš atri kamuolį į vartus nukreipė po keitimo aikštėje pasirodęs Felipe Caicedo.

Po pergalės „Lazio“ turi 32 taškus ir užima 5-tą vietą, „Sampdoria“ lieka laipteliu žemiau (26 t.).

Visi „Serie A“ sekmadienio rezultatai:

„Benevento“ 2 – 2 AC „Milan“

38 min. [0:1] Giacomo Bonaventura
50 min. [1:1] George Puscas
57 min. [1:2] Nikola Kaliničius
90+5 min. [2:2] Alberto Brignoli

„Bologna“ 1 – 1 „Cagliari“

42 min. [0:1] Joao Pedro
81 min. [1:1] Mattia Destro

„Fiorentina“ 3 – 0 „Sassuolo“

32 min. [1:0] Giovanni Simeone
42 min. [2:0] Jordan Veretout
71 min. [3:0] Federico Chiesa

„Inter“ 5 – 0 Veronos „Chievo“

23 min. [1:0] Ivanas Perisičius
38 min. [2:0] Mauro Icardi
57 min. [3:0] Ivanas Perisičius
60 min. [4:0] Milanas Skriniaras
90 min. [5:0] Ivanas Perisičius

„Sampdoria“ 1 – 2 „Lazio“

56 min. [1:0] Duvan Zapata

80 min. [1:1] Sergej Milinkovič-Savič

90+1 min. [1:2] Felipe Caicedo

Šeštadienio rezultatai

„Torino“ 1 – 1 „Atalanta“

45 min. [1:0] Nicolas N'Koulou
54 min. [1:1] Josipas Iličičius

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti, praleisti įvarčiai, įvarčių santykis, taškai):