„Vaslui“ futbolininkai per pagrindinį laiką dusyk pirmavo po Piotro Celebano (27 ir 70 min.) tikslių smūgių, tačiau pirmame kėlinyje rezultatą išlygino Walteris Balufo (37 min.), o jau per teisėjo kompensuotą laiką tai pavyko Ovidiu Hobanui (90+3 min.).

Per pratęsimą po įvartį į svečių vartus įmušė Geraldo Alvesas (98 min.) ir Romario (103 min.).

Nesėkmę ketvirtfinalyje patyrė šalies vicečempionas Tirgu Žiu „Pandurii“ klubas, kuriame nebuvo registruotas puolėjas Deividas Matulevičius, svečiuose 0:1 (0:0) nusileidęs Bukarešto „Dinamo“ ekipai.

Pergalingą įvartį įmušė Dragosas Grigore (58 min. iš 11 m baudinio).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)