Po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Kristapas Blankas (20 min.) bei lietuvių kilmės Artūras Karašauskas (22 min.).

Iškovoję aštuntą pergalę vienuoliktose rungtynėse - bei ketvirtą iš eilės - „Skonto“ futbolininkai surinko 27 taškus ir dviem taškais aplenkė be Roberto Freidgeimo ir Simono Pauliaus žaidusią Ventspilio „Ventspils“ komandą, kuri namuose nesugebėjo įveikti šeštoje pozicijoje esančios Liepojos „Metalurgs“ (18 tšk.) ekipos - lygiosios 2:2 (1:1).

Abu lietuviai buvo registruoti mačui, tačiau liko atsargoje.

Svečiai dusyk pirmavo po tikslių Roberto Savalnieko (11 min.) ir Antono Jemelino (48 min.) smūgių, o išlyginamuosius įvarčius pelnė Ahmedas Abdultaofikas (38 min.) ir Daniilas Turkovas (82 min.).

Liepojos ekipa susitikimą baigė nepilnos sudėties - 66-ą minutę prieš save raudoną kortelę išvydo Dmitrijus Chmyzas.

Trečioje vietoje su 24 taškais lieka Virginijaus Liubšio bei Tomo Ražanausko treniruojama Rygos „Daugava“ komanda su lietuviais, svečiuose nesugebėjusi palaužti penktojoje pozicijoje likusio Jūrmalos „Spartaks“ (20 tšk.) klubo gynybos - 0:0.

Sostinės klube visas rungtynes žaidė Linas Klimavičius, Valdemaras Borovskis ir Mantas Savėnas, Ernestas Veliulis rungtyniavo iki 60 minutės, o Tomas Tamošauskas bei Dominykas Galkevičius liko atsargoje.

„Jelgava“ (5 taškai) ekipa su Mindaugu Grigaravičiumi užima aštuntą poziciją.