„Man City“ jau 4-ą minutę išsiveržė į priekį: po kampinio svečiai atliko kelių perdavimų kombinaciją ir po Rodri perdavimo kamuolį pasiekė Erlingas Haalandas bei tiksliai nukreipė į vartus – 1:0.

36-ą minutę norvegas dvigubino pranašumą: po Juliano Alvarezo perdavimo E. Haalandas iš keliolikos metrų siuntė kamuolį į vartų plotą, šis nuo skersinio antrąkart suspurdėjo vartų tinkle.

Svečiai pergalę įtvirtino trečiuoju įvarčiu: 75-ą minutę pasižymėjo ispanas Rodri.

Mačą šeimininkai baigė mažumoje: už grubią pražangą tiesioginę raudoną kortelę prieš save išvydo puolėjas iš Maroko Anassas Zaroury.

Pepui Guardiolai nuotaiką gadino belgo Kevino De Bruyne trauma.

„Man Cityׅ“ kapitonas 23-ią minutę dėl traumos buvo priverstas palikti aikštę.