Po penkių turų nė karto kol kas nepralaimėjo tik ULEB čempionas Bolonijos "Kinder", o pergalės džiaugsmo nepatyrė Kauno "Žalgiris", Londono "Towers", Šarlerua "Region Wallone" bei Ostendės "Telindus" krepšininkai.

Antrąjį pralaimėjimą A grupės turnyre patyrė FIBA Suprolygos taurės savininkai Tel Avivo "Maccabi" (Izraelis) krepšininkai. Jie ketvirtadienį svečiuose 83:87 nusileido Trevizo "Benetton" (Italija) komandai, kurioje rezultatyviausiai žaidė buvęs Kauno "Žalgirio" gynėjas amerikietis Tyus Edney (23 taškai).

Po penktojo turo, abu klubai laimėję po tris mačus, dalijasi trečiąją-ketvirtąją vietas.

Pirmauja grupėje Pirėjo "Olympiakos" (Graikija) ir Sauliaus Štombergo Stambulo "Efes Pilsen" (Turkija) klubai, laimėję po ketverias rungtynes iš penkių.

A grupės rungtynių rezultatas:

Trevizo "Benetton" - Tel Avivo "Maccabi" 87:83

Kaip jau skelbėme, penktąjį pralaimėjimą B grupės turnyre patyrė Kauno "Žalgirio" krepšininkai, ketvirtadienį svečiuose 86:90 (24:24, 22:21, 22:22, 18:23) nusileidę Ispanijos čempionei "Barcelona" komandai su Artūru Karnišovu ir Šarūnu Jasikevičiumi.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Ademola Okulaja ir Jose Carlosas Navarro, pelnę atitinkamai 24 ir 17 taškų. 16 taškų per 31 minutę į "Žalgirio" krepšį įmetė A. Karnišovas, 11 - 26 minutes žaidęs Š.Jasikevičius.

31 tašką kauniečiams pelnęs Donatas Slanina per 35 minutes pataikė 7 dvitaškius iš 10, 4 tritaškius iš 8 ir 5 baudos metimus iš 6. Po krepšiais jis atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

22 taškus į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Stev'as Woodberry, 17 - Grigorijus Chižniakas (3 blokuoti metimai), 7 - Dainius Šalenga, 4 - Giedrius Gustas, 3 - Andrius Jurkūnas, 2 - Kęstutis Marčiulionis.

Po šio pralaimėjimo "Žalgiris" ir toliau lieka septintojoje pozicijoje, lenkiantis tik Londono "Towers" (Anglija) komandą, kuri ketvirtadienį 75:99 svečiuose pralaimėjo Atėnų "Peristeri" (Graikija) ekipai.

Pirmauja B grupėje visas penkias pergales iškovoję praėjusio sezono ULEB Eurolygos nugalėtojai Bolonijos "Kinder" (Italija) krepšininkai. Jie namie 86:70 nugalėjo Liublianos "Olimpija" (Slovėnija) ekipą.

Į antrąją vietą nelauktai pakilo Frankfurto "Skyliners" (Vokietija) krepšininkai, laimėję keturis mačus iš penkių. Jie ketvirtadienį namie po atkaklios kovos 74:70 palaužė Stambulo "Ulker" (Turkija) krepšininkų pasipriešinimą.

B grupės rungtynių rezultatai:

Bolonijos "Kinder" - Liublianos "Olimpija" 86:70
Frankfurto "Skyliners" - Stambulo "Ulker" 74:70
"Barcelona" - Kauno "Žalgiris" 90:86
Atėnų "Peristeri" - Londono "Towers" 99:75

Vienintelėse C grupės rungtynėse ketvirtadienį Maskvos CSKA (Rusija) klubas svečiuose 90:73 nugalėjo Zadaro "Zadar" (Kroatija) ekipą. Nesėkmingai pradėję Eurolygos turnyrą, CSKA krepšininkai iškovojo trečią pergalę ir turnyro lentelėje pakilo į trečiąją poziciją.

Pirmauja grupėje Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) ir Madrido "Real" (Ispanija) komandos, iškovojusios po 4 pergales iš penkių.

C grupės rungtynių rezultatas:

Zadaro "Zadar" - Maskvos CSKA 73:90

Ketvirtą pergalę D grupėje iškovojo Permės "Ural-Great" (Rusija) krepšininkai, ketivrtadienį rungtynių pabaigoje išvykoje išpėšę pergalę 75:73 prieš Vilerbano "Adecco Asvel" (Prancūzija) ekipą.

Nugalėtojų gretose iš trijų lietuvių aikštėje pasirodė tik Rytis Vaišvila, tačiau per 4 minutes taškų nepelnė.

Kaip ir Rusijos čempionai, po 4 susitikimus iš penkių laimėjo ir Atėnų AEK (Graikija) ir Belgrado "Partizan" (Jugoslavija) komandos.

Antrosiose grupės rungtynėse ketvirtadienį Vitorijos "Tau Ceramica" (Ispanija) su Mindaugu Timinsku namie 86:68 nugalėjo Pezaro "Scavolini" (Italija) ekipą. M.Timinskas, rungtynes pradėjęs starto penkete, nugalėtojams per 22 minutes pelnė 5 taškus.

Laimėję dvejas rungtynes iš penkių, "Tau Ceramica" krepšininkai kartu su "Scavolini", "Cibona VIP" (Kroatija) ir "Adecco Asvel" dalijasi ketvirtąją-septintąją vietas.