Lenkijoje vykusioje C grupės dvikovoje, kur ukrainiečiai sulaukė milžiniško palaikymo, iniciatyva priklausė anglams, tačiau pirmieji įvarčiu džiaugėsi Ukrainos futbolininkai.

26-ą min. greitoje kontratakoje pasižymėjo Oleksandras Zinčenka. Londono „Arsenal“ gynėjui tai buvo 9-as įvartis vilkint nacionalinius marškinėlius.

Anglijos rinktinės atsaką sukūrė „Trijų liūtų“ kapitonas Harry Kane'as. Po jo tolimo, juvelyrinio perdavimo kamuolį į Ukrainos rinktinės vartus 41-ą min. pasiuntė Kyle'as Walkeris. Komandos į pertrauką išėjo esant rezultatui 1:1.

Anglai aktyviau pradėjo antrąjį kėlinį ir 59-ą min. ukrainiečius nuo įvarčio apsaugojo tik vartų skersinis. Pasižymėti šioje atakoje siekė Bukayo Saka.

Nepaisant visų anglų pastangų per likusį laiką, pasiekti dar vieną įvartį jiems nepavyko.

Pirmose tarpusavio rungtynėse 2:0 triumfavo G. Southgate'o auklėtiniai.

Ukraina 1 – 1 Anglija

26' [1 – 0] Oleksandras Zinčenka
41' [1 – 1] Kyle'as Walkeris

Šiaurės Makedonija 1 – 1 Italija

47' [0:1] Ciro Immobile
81' [1:1] Enis Bardhi

F grupėje šeštadienį pergalę išvykoje prieš Azerbaidžano futbolininkus iškovojo Belgijos rinktinė. Vienintelį įvartį 38-ą min. pelnė Yannickas Carrasco.

Kitoje F grupės dvikovoje Taline švedai 5:0 (3:0) sutriuškino Estijos futbolininkus.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Viktoras Gyokeresas, Dejanas Kulusevskis, Alexanderis Isakas, Robinas Quaisonas, Viktoras Claessonas.

Standings provided by Sofascore

I grupėje Andoros nacionalinė ekipa savo aikštėje 0:0 sužaidė su Baltarusija, Kosovas namuose išplėšė lygiąsias 2:2 prieš šveicarus, Rumunija namuose 1:1 išsiskyrė su Izraeliu.