Vėl įvartį įmušė Rytis Leliūga, o trijų lietuvių atstovaujamas Liepojos "Metalurgs" (Latvija) klubas susitikimą namuose su Varšuvos "Legia" (Lenkija) ekipa baigė lygiosiomis 2:2 (1:1).

Nuo 34-os minutės žaidęs R. Leliūga pirmojo kėlinio pabaigoje (43 min.) išlygino rezultatą - 1:1.

Visą susitikimą šeimininkų gretose žaidė dar du lietuviai - 33-ą minutę įspėtas Tomas Tamošauskas ir Mindaugas Bagužis.

Svečiai dusyk pirmavo po tikslių Michalo Kucharczyko (20 min.) ir Jakubo Koseckio (47 min.) įvarčių.

Antrąsyk rezultatą išlygino Oskaras Klava (81 min.). Beje, tuo metu Liepojos ekipa jau žaidė be pašalinto iš aikštės Dzintaro Zirnio (63 min.).

Pergalę ketvirtadienį namuose iškovojo Kęstučio Ivaškevičiaus atstovaujamas Tel Avivo "Bney Yehuda" (Izraelis) klubas, 2:0 (0:0) nugalėjęs Giumri "Širak" (Armėnija) ekipą.

Lietuvis žaidė visą susitikimą, kuriame šeimininkai nuo pirmojo kėlinio pabaigos žaidė be pašalinto iš aikštės Avivo Hadado (45+1 min.).

Po įvartį į svečių vartus įmušė Dino Ndlovu (82 min.) ir Pedro Galvanas (90+4 min.).

Soligorsko "Šachtior" (Baltarusija) komanda, kurioje atsarginiu vartininku buvo Paulius Grybauskas, savo aikštėje susitikimą su "SV Ried" (Austrija) futbolininkais baigė lygiosiomis 1:1 (1:0).

Kituose mačuose klubai su lietuviais patyrė nesėkmes: "FC Aktobe" (Kazachstanas) komanda, kurioje atsarginiu buvo Arūnas Klimavičius, svečiuose 2:4 (1:2) nusileido Orhėjaus "Milsami" (Moldova) ekipai, o Rygos "Skonto" (Latvija) klubas, kuriame visas 90 minučių žaidė Tadas Labukas, išvykoje 0:2 (0:1) pralaimėjo Splito "Hajduk" (Kroatija) vienuolikei.

Kitų ketvirtadienį pasibaigusių pirmųjų antrojo kvalifikacinio etapo rungtynių rezultatai:

Machačkalos "Anži" (Rusija) - Budapešto "Honved" (Vengrija) 1:0 (1:0)

Novopolocko "Naftan" (Baltarusija) - Belgrado "Crvena Zvezda" (Serbija) 3:4 (0:3)

Lenkorano "Chazar" (Azerbaidžanas) - Poznanės "Lech" (Lenkija) 1:1 (1:1)

"Renova" (Makedonija) - "FK Gomel" (Baltarusija) 0:2 (0:2)

Plovdivo "Lokomotiv" (Bulgarija) - "Vitese" (Olandija) 4:4 (1:2)

Talino "Levadia" (Estija) - Famagustos "Anorthosis" (Kipras) 1:3 (0:1)

Liublijanos "Olimpija" (Slovėnija) - "Tromso" (Norvegija) 0:0
Rustavio "Metalurgist" (Gruzija) - Plzeno "Viktoria" (Čekija) 1:3 (1:2)

Baku "Inter" (Azerbaidžanas) - Tripolio "Asteras" (Graikija) 1:1 (0:0)

Juveskiulės JJK (Suomija) - Golubovcų "Zeta" (Juodkalnija) 3:2 (2:2)

"FC Differdange 03" (Liuksemburgas) - "KKA Gent" (Belgija) 0:1 (0:1)

Chožuvo "Ruch" (Lenkija) - Skopjės "Metalurg" (Makedonija) 3:1 (0:0)

Nikosijos APOEL (Kipras) - "FK Senica" (Slovakija) 2:0 (2:0)

"AGF Arhus" (Danija) - Gorio Dila (Gruzija) 1:2 (1:1)

Trnavos "Spartak" (Slovakija) - "Sligo Rovers" (Airija) 3:1 (3:0)

Trondheimo "Rosenborg" (Norvegija) - "Ordabasy" (Kazachstanas) 2:2 (2:0)

"Eskisehirspor" (Turkija) - "St. Johnstone" (Škotija) 2:0 (1:0)

Sofijos "Levski" (Bulgarija) - "FK Sarajevo" (Bosnija) 1:0 (0:0)

"FK Tirana" (Albanija) - "Aalesund" (Norvegija) 1:1 (1:0)

Stokholmo AIK (Švedija) - "FH Hafnarfjordur"(Islandija) 1:1 (0:1)

Donecko "Metalurg" (Ukraina) - "Celik" (Juodkalnija) 7:0 (2:0)

Boleslovo "Mlada" (Čekija) - "Thor Akureyri" (Islandija) 3:0 (2:0)

Kropivnicos "Slaven" (Kroatija) - "Portadovn" (Šiaurės Airija) 6:0 (3:0)

Kišiniovo "Dacia" (Moldova) - "Elfsborg" (Švedija) 1:0 (1:0)

Berno "Young Boys" (Šveicarija) - Kišiniovo "Zimbru" (Moldova) 1:0 (0:0)

Bukarešto "Rapid" (Rumunija) - Mylikoskio "MyPa" (Suomija) 3:1 (3:1)

Enšedės "Twente" (Olandija) - Turku "Inter" (Suomija) 1:1 (0:1)

"Servette" (Šveicarija) - Kapano "Gandzasar" (Armėnija) 2:0 (0:0)

"Mura 05" (Slovėnija) - Sofijos CSKA (Bulgarija) 0:0 (0:0)

"Osijek" (Kroatija) - "Kalmar FF" (Švedija) 1:3 (1:1)

Netanjos "Maccabi" (Izraelis) - Kuopio "KuPS" (Suomija) 1:2 (0:2)

Bratislavos "Slovan" (Slovakija) - "Videoton FC" (Vengrija) 1:1 (1:1)

"Široki Brijeg" (Bosnija) - "St. Patrick's Athletic" (Airija) 1:1 (0:1).

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos po savaitės.

2012-2013 metų sezono Europos lygos turnyro nugalėtojas ateinančių metų gegužės 15 dieną paaiškės Amsterdame (Olandija).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)