Čia ir užfiksuota viena didžiausių sensacijų: „Dnipro“ komanda namuose 1:0 (0:0) įveikė Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkus. Vienintelį įvartį 81 min. iš 11 metrų baudinio pelnė Jevgenijus Konoplianka.

Odesos „Černomorec“ ir „Lyon“ ekipų mačas baigėsi be įvarčių 0:0 (0:0), o štai Nikosijoje surengtą akistatą tarp „Dinamo“ ir CF „Valencia“ kolektyvų 2:0 (0:0) laimėjo formaliai svečių teisėmis žaidę ispanai. Jų gretose pasižymėjo Eduardo Vargas (79 min.) ir Sofiane Feghouli (90 min.).

Beje, prieš šias trejas rungtynes komandos pagerbė Kijevo aukas ir nukentėjusiuosius tylos minute, o žiūrovai savo palaikymą kijeviečiams išreiškė plakatais: „Solidarizuojamės su protestantais Kijeve“, „Meldžiamės už Kijevą“ ir kt.

Tuo metu vienu pagrindinių turnyro favoritų laikomas Turino „Juventus“ klubas savo stadione 2:0 (1:0) nugalėjo turkų „Trabzonspor“ vyrus. Italijos čempionams pergalę atnešė Pablo Osvaldo (16 min.) ir Paulo Pogbos (90 min.) įvarčiai.

Atsakomieji mačai bus žaidžiami lygiai po savaitės, vasario 27 d.

Rungtynės:

Turino „Juventus“ 2 – 0 Trabzono „Trabzonspor“
16' [1 – 0] Pablo Osvaldo
90' [2 – 0] Paul Pogba

„Esbjerg“ 1 – 3 Florencijos „Fiorentina“
8'[0 – 1] Alessandro Matri
10' [1 – 1] Martin Pušič
15' [1 – 2] Josip Iličič
37' [1 – 3] Alberto Aquilani (11 m)

Machačkalos „Anži“ 0 – 0 „Genk“

89' Ilja Maksimov („Anži“) parodyta raudona kortelė

Kijevo „Dinamo“ 0 – 2 CF „Valencia“
79' [0 – 1] Eduardo Vargas
90' [0 – 2] Sofiane Feghouli

„Liberec“ 0 – 1 „AZ Alkmaar“
89' [0 – 1] Nick Viergever

Salonikų PAOK 0 – 1 Lisabonos „Benfica“
59' [0 – 1] Lima

Dniepropetrovske „Dnipro“ 1 – 0 Londono „Tottenham Hotspur“
81' [1 – 0] Jevgenij Konoplianka (11 m)

Odesos „Černomorec“ 0 – 0 „Lyon“

Amsterdamo „Ajax“ 0 – 3 Zalcburgo „Red Bull“
14' [0 – 1] Jonathan Soriano (11 m)
21' [0 – 2] Sadio Mane
35' [0 – 3] Jonathan Soriano

Romos „Lazio“ 0 – 1 Razgrado „Ludogorec“
45' [0 – 1] Roman Bezjak

55' Svetoslav Diakov („Ludogorec“) parodyta raudona kortelė
73' Luis Pedro Cavanda („Lazio“) parodyta raudona kortelė

Tel Avivo „Maccabi“ 0 – 0 FC „Basel“

FC „Porto“ 2 – 2 Frankfurto „Eintracht“
44' [1 – 0]Ricardo Quaresma
68' [2 – 0] Silvestre Varela
72' [2 – 1] Joselu
77' [2 – 2] Alex Sandro (į savo vartus)

„Maribor“ 2 – 2 „Sevilla“
33' [1 – 0] Marco Magno Morales Tavares
47' [1 – 1]Kevin Gameiro
72' [1 – 2] Federico Fazio
81' [2 – 2] Dare Vrčič

Pilzeno „Viktorija“ 1 – 1 Donecko „Šachtar“
62' [1 – 0] Stanislav Tecl
65' [1 – 1] Luiz Adriano

Sevilijos „Real Betis“ 1 – 1 Kazanės „Rubin“
3' [1 – 0] Didac Vila
74' [1 – 1] Roman Jeremenka (11 m)

28' Aleksandr Prudnikov („Rubin“) parodyta raudona kortelė

„Rubin“ klubo vartininkas lietuvis Giedrius Arlauskis buvo registruotas rungtynėms, tačiau liko atsargoje.

„Swansea City“ 0 – 0 SSC „Napoli“

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (29)