Katalonai išvykoje po permainingos kovos 3:2 (1:0) įveikė Paryžiaus „Saint-Germain“.

Pirmame kėlinyje „Barcelona“ kontroliavo padėtį ir buvo aštresnė komanda, o tai 37 min. virto Raphinhos įvarčiu.

Po pertraukos jau PSG pribloškė varžovus – 48 min. rezultatą išlygino Ousmane’as Dembele, o dar po kelių akimirkų paryžiečiai šėlo po Vitinhos tikslaus smūgio.

Vis tik „Barcelona“ nesugriuvo, o lemiamą vaidmenį atliko Xavi atlikti keitimai. Į aikštę mestas Pedri iškišo nuostabų perdavimą Raphinhai, kuris 62 min. išlygino rezultatą.

Kitas keitimas – Andreasas Christensenas aikštėje spėjo pabūti vos minutę, kai 77 min. vėl išvedė katalonus į priekį.

Kitame susitikime Madrido „Atletico“ namie 2:1 (2:0) nugalėjo Dortmundo „Borussia“.

Ispanams įvarčius pelnė Rodrigo de Paulas (4’) ir Samuelis Lino (32’). Vokiečių padėtį prieš atsakomąjį mačą pagerino Sebastienas Halleris (81’).

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos balandžio 16 d.

Antradienio ketvirtfinalio rezultatai:

Londono „Arsenal“ – Miuncheno „Bayern“ 2:2

Madrido „Real“ – „Manchester City“ 3:3

Pusfinalio poros:

Madrido „Atletico“/Dortmundo „Borussia“ – „Paris Saint-Germain“/“Barcelona“

Londono „Arsenal“/Miuncheno „Bayern“ – Madrido „Real“/“Manchester City“

Pusfinalio kovos virs balandžio 30-gegužės 1 d. ir gegužės 6-7 d. Turnyras finalas numatytas birželio 1 dieną Londono Vemblio stadione. Nugalėtojo titulą gina „Man City“, kuris pernai finale Stambule 1:0 palaužė Milano „Inter“. Pastarasis šį sezoną jau eliminuotas.