Londono „Arsenal“ 1 - 3 Miuncheno „Bayern“

7' [0 - 1] Tony Kroos
21' [0 - 2] Thomas Muller
55' [1 - 2] Lukas Podolski
77' [1 - 3] Mario Mandžukič

Komandų sudėtys:

Londono „Arsenal“: Wojciechas Szczesny, Bacary Sagna, Peras Mertesackeris, Thomasas Vermaelenas, Laurentas Koscielny, Mikelis Arteta, Jackas Wilshere'as, Theo Walcottas, Aaronas Ramsey (71' Tomašas Rosicky), Santis Cazorla, Lukasas Podolskis (71' Olivieris Giroud). Atsarginiai: Vito Mannone, Carlas Jenkinsonas, Abou Diaby, Alexas Oxlade-Chamberlainas, Francisas Coquelin.

Miuncheno „Bayern“: Manuelis Neueris, Dante, Danielis Van Buytenas, Philippas Lahmas, Franckas Ribery (62' Arjenas Robbenas), Javi Martinezas, Thomasas Mulleris, Davidas Alaba, Bastianas Schweinsteigeris, Tony Kroosas (73' Luizas Gustavo), Mario Mandžukičius (81' Mario Gomezas). Atsarginiai: Tomas Starke, Rafinha, Xherdanas Shaqiris, Anatolijus Tymoščiukas.

Aktyviai prasidėjusiose rungtynėse jau 7-ą minutę pirmieji į priekį įsiveržė svečiai, kuomet po Thomaso Mullerio perdavimo puikiu smūgiu „Arsenal“ vartininką nuginklavo Tony Kroosas.

Toliau varžovus spaudę „Bayern“ futbolininkai 21-ą minutę padvigubino rezultatą. Po pakelto kampinio ir smūgio galva Wojciechas Szczesny nesėkmingai atmušė kamuolį prieš save, o tuo pasinaudojęs T. Mulleris pelnė gražų įvartį griūdamas.

Likusią kėlinio dalį abiejų komandų futbolininkai žaisdami agresyviai prisirinko geltonų kortelių, o kėlinio pabaigoje „Bayern“ puolėjo Mario Mandžukičiaus smūgis galva praskriejo šalia dešiniojo virpsto.

Antras kėlinys prasidėjo į rungtynes sugrįžusia intriga. Po „Arsenal“ komandos pakelto kampinio kamuolys atsimušė į žemę, o atšokusį kamuolį, likęs laisvas, tiksliu smūgiu galva į vartus pasiuntė Lukasas Podolskis (55 min.).

71-ą minutę Arsene'as Wengeras atliko du keitimus ir iš karto pirmoje atakoje naujai pasirodę futbolininkai sukūrė pavojingą ataką: po Tomašo Rosicky perdavimo tiesiai į vartininką smūgiavo Olivieris Giroud.

Tačiau po šešių minučių „Bayern“ ekipa padidino persvarą, kuomet kuriozišką įvartį greitoje atakoje pelnė M. Mandžukičius. Rezultatyvaus perdavimo autorius - Arjenas Robbenas.

Rungtynių pabaigoje nei vienai komandai nieko pavojingo sukurti nepavyko ir užtikrintai pergalę rezultatu 3:1 šventė „Bayern“ futbolininkai.

„Porto“ 1 - 0 „Malaga“
56' [1 - 0] Joao Moutinho

„Porto“: Heltonas, Danilo, Eliaquimas Mangala, Alexas Sandro, Nicolas Otamendiis, Lucho Gonzalezas (90' Andre Castro), Joao Moutinho, Maratas Izmailovas (Christianas Atsu), Fernando, Jacksonas Martinezas, Silvestre'as Varela (58' Jamesas Rodriguezas). Atsarginiai: Fabiano, Maiconas, Liedsonas, Seba.

„Malaga“: Willy, Weligtonas, Martinas Demichelis, Sergio Sanchezas, Antunesas, Joaquinas (63' Francisco Portillo), Jeremy Toulalanas, Manuelis Iturra (78' Ignacio Camacho), Isco , Julio Baptista (78' Lucasas Piazonas), Roque Santa Cruzas. Atsarginiai: Carlosas Kamenis, Diego Lugano, Duda, Javieras Saviola.

Pirmame rungtynių kėlinyje nei vienai komandai nepavyko pasižymėti nei įvarčiais, nei kortelėmis. Tačiau per pirmąsias 45 minutes šeimininkai į varžovų vartus smūgiavo net 10 kartų (6 smūgiai į vartų plotą).

Tuo tarpu „Malaga“ futbolininkai atliko vos vieną smūgį, kuris buvo į vartų plotą. Kamuolį „Porto“ žaidėjai kontroliavo net 64 proc. viso kėlinio žaidimo laiko.

Antrame kėlinyje atakuojantį futbolą demonstruojantis „Porto“ klubas sugebėjo pelnyti pirmąjį rungtynių įvartį. 56-ą minutę, po rezultatyvaus Alexo Sandro perdavimo, įvartį pelnė Joao Moutinho.

Per likusį laiką daugiau įvarčių pelnyta nebuvo ir minimaliu skirtumu pergalę iškovojo aikštės šeimininkai „Porto“ futbolininkai - 1:0.