Įspūdingai mačą pradėję Mančesterio futbolininkai jau 18 minutę pirmavo 2:0 po puikių Alejandro Garnacho ir Bruno Fernandeso įvarčių.

Šeimininkus pažadino 29 min. baudos smūgiu pasižymėjęs Hakimas Ziyechas, tačiau po pertraukos ir vėl savo žodį tarė Raudonieji Velniai: 55 min. tikslus buvo Scottas McTominay'us.

Vis dėlto tas pats H. Ziyechas (62 min.) ir Keremas Akturkoglu (71 min.) neleido svečiams išsivežti pergalės – 3:3.

Po šių lygiųjų „Man United“ (4 tšk.) futbolininkai savo likimo nebekontroliuoja.

Jie paskutiniajame ture ne tik privalo patys namuose nugalėti Miuncheno „Bayern“ (13 tšk.), bet ir sulaukti malonės, t. y. lygiųjų, „Copenhagen“ (5 tšk.) bei „Galatasaray“ (5 tšk.) akistatoje.

Bavarai ir danai draugiškai pasidalino po tašką – 0:0 (0:0).

B grupėje šansų nebeliko ispanų „Sevilla“ ekipai, kuri savo stadione 2:3 (1:0) nusileido Eindhoveno PSV.

Sevilijos atstovai antro kėlinio pradžioje pirmavo 2:0, bet 66 min. likę mažumoje, kai raudoną kortelę prieš save išvydo Lucasas Ocamposas, subyrėjo. Lemtingu tapo Ricardo Pepi dūris 90+2 min.

Iš tolesnės kovos su skambučiais buvo eliminuotas ir prancūzų „Lens“, kuris svečiuose net 0:6 (0:5) nepasipriešino Londono „Arsenal“.

Pirmi keturi įvarčiai krito tarp 13 ir 27 minučių – mušė Kai Havertzas, Gabrielis Jesusas, Bukayo Saka ir Gabrielis Martinelli, o Martinas Odegaardas (45+1 min.) ir Jorginho (86 min. iš 11 metrų baudinio) pasižymėjo kiek vėliau.

„Arsenal“ (12 tšk.) jau gali būti ramus dėl pirmos, o PSV (8 tšk.) – dėl antros pozicijos grupėje.

Įvarčių netrūko ir kitose grupėse.

C grupėje Madrido „Real“ prie savų tribūnų 4:2 (2:1) įveikė „Napoli“.

„Braga“ ir Berlyno „Union“ tenkinosi lygiosiomis – 1:1 (0:1).

D grupėje Lisabonos „Benfica“ neišlaikė persvaros prieš Milano „Inter“ – 3:3 (3:0).

Portugalijos klubui visus tris įvarčius parūpino Joao Mario.

Tuo metu San Sebastiano „Real Sociedad“ ir „Salzburg“ kolektyvai kamuolio į vartus taip ir nepasiuntė – 0:0 (0:0).