Diego Maradonos stadione Neapolyje vietos „Napoli“ 1:1 (0:0) atsilaikė prieš „Barceloną“.

Katalonai pirmavo po Roberto Lewandowskio įvarčio 60-ąją minutę, bet rezultatą 75 min. išlygino Victoras Osimhenas.

Tai buvo vienintelis šeimininkų smūgis į vartų plotą, kai „Barcelona“ jų atliko šešis.

„Napoli“ sužaidė pirmą mačą po to, kai klubas atleido trenerį Walterį Mazzari. Italijos čempionai šį sezoną neranda savęs – šalies čempionate žengia vos devinti, o W. Mazzari tapo antruoju strategu, kuris neteko darbo klube.

Kitame susitikime „Porto“ namie dramatiškai susitikimo pabaigoje 1:0 (0:) palaužė poros favoritą Londono „Arsenal“.

Wendersono Galeno įvartis į anglų vartus krito per paskutinę pridėto antro kėlinio laiko minutę.

„Arsenal“ kontroliavo kamuolį 65 proc. viso mačo laiko, bet taip ir nesugebėjo atlikti nė vieno smūgio į vartų plotą.

Atsakomieji šių porų mačai vyks kovo 12 d. Londone ir Barselonoje.