Po tris taškus uždirbo ir Gelzenkircheno „Schalke“ bei Madrido „Atletico“.

„Arsenal“ futbolininkai įteikė puikią dovaną savo strategui Arsene'ui Wengerui jo 17-tų metų prie Londono ekipos vairo sukakties proga: du greiti Mesuto Ozilo ir Olivier Giroud įvarčiai užtikrino „Arsenal“ komandai pergalę 2:0 (2:0) prieš SSC „Napoli“ kolektyvą.

Kitame F grupės mače praėjusių metų turnyro finalininkė Dortmundo „Borussia“ 3:0 (1:0) pranoko Marselio „Olympique“ ekipą. Du įvarčius įmušė Robertas Lewandowski, vieną pridėjo Marco Reusas.

H grupėje sunkią pergalę išvykoje 1:0 (0:0) prieš Glazgo „Celtic“ futbolininkus pasiekė FC „Barcelona“, žaidusi be Lionelio Messio. Katalonų gretose 76 min. pasižymėjo Cescas Fabregas.

Kitoje dvikovoje Amsterdamo „Ajax“ sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0) su AC „Milan“ vyrais. Abu įvarčiai krito mačo pabaigoje: jų autoriai  Stefano Denswilas ( 90 min.) ir Mario Balotelli (94-ą min. iš 11 metrų baudinio)

E grupėje savo padėtį pataisė Londono „Chelsea“, kuri svečiuose net 4:0 (2:0) sutriuškino Bukarešto „Steauą“. Du taiklius smūgius atliko Ramiresas.

Tuo metu grupės lydere tapo Gelzenkircheno „Schalke“, 1:0 (0:0) palaužusi „Basel“ atstovus.

E grupė

„Basel“ 0 – 1 Gelzenkircheno „Schalke“
54' [0 - 1] Julian Draxler

Bukarešto „Steaua“ 0 – 4 Londono „Chelsea“
20' [0 - 1] Ramires
44' [0 - 2] Danijel Georgievski (į savo vartus)
55' [0 - 3] Ramires
90' [0 - 4] Frankas Lampardas

1.Gelzenkircheno "Schalke 04" (Vokietija)22004:06
2.Londono "Chelsea" (Anglija)21015:23
3."FC Basel" (Šveicarija)21012:23
4.Bukarešto "Steaua" (Rumunija)20020:70

F grupė

Londono „Arsenal“ 2 – 0 SSC „Napoli“
8' [1 - 0] Mesut Ozil
15' [2 - 0] Olivier Giroud

Dortmundo „Borussia“ 3 – 0 Marselio „Olympique“
19' [1 - 0] Robert Lewandowski
52' [2 - 0] Marco Reus
79' [3 - 0] Robert Lewandowski (11 m)

FC „Porto“ 1 – 2 Madrido „Atletico“
16' [1 - 0] Jackson Martinez
58' [1 - 1] Diego Godin
86' [1 - 2] Arda Turan

1.Madrido "Atletico" (Ispanija)22005:26
2."FC Porto" (Portugalija)21012:23
3.Vienos "Austria" (Austrija)20110:11
4.Sankt Peterburgo "Zenit" (Rusija)20111:31

H grupė

Amsterdamo „Ajax“ 1 – 1 AC „Milan“

90' [1 - 0] Stefano Denswil
90+4' [1 - 1] Mario Balotelli (11 m)

Glazgo „Celtic“ 0 – 1 FC „Barcelona“
76' [0 - 1] Cesc Fabregas

59' Scott Brown („Celtic“) parodyta raudona kortelė