Svarbų tašką namuose išplėšė Paryžiaus PSG klubas, kuris paskutinę akimirką pasiekė lygiąsias 2:2 (0:1) su „Napoli“ ekipa.

Nors paryžiečiai vis tiek liko trečioje C grupės vietoje, pralaimėjimas savo aikštėje pagrindiniams konkurentams būtų buvęs gerokai skaudesnis rezultatas.

PSG gelbėtoju 93 minutę tapo argentinietis Angelis di Maria.

Kitame grupės mače FC „Liverpool“ net 4:0 (2:0) sutriuškino Belgrado „Crveną Zvezdą“ ir su 6 taškais tapo lyderiu.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Mohamedas Salahas, po vieną – Roberto Firmino ir Sadio Mane.

Dramatiškame B grupės susitikime Eindhoveno PSV pabėgo nuo nesėkmės prieš Londono „Tottenham Hotspur“ – 2:2 (1:1).

Tašką olandams atnešė Luuko de Jongo įvartis iš arti 87 min.

Beje, nuo 79 min. svečiai žaidė mažumoje, nes raudoną kortelę prieš save išvydo „Tottenham“ vartininkas Hugo Llorisas, nukirtęs varžovą už savo aikštelės ribų.

FC „Barcelona“ namuose net ir be traumuoto Lionelio Messi 2:0 (1:0) nugalėjo Milano „Inter“ ir su 9 taškais prieš antrąjį ratą gali jaustis labai ramiai.

Katalonams po įvartį per kėlinį pelnė Rafinha ir Jordi Alba.

Tuo metu A grupėje Dortmundo „Borussia“ net 4:0 (1:0) sutraiškė Madrido „Atletico“ futbolininkus.

Dubliu šeimininkų, kurie tvirtai pirmauja su 9 taškais, gretose pasižymėjo Raphaelis Guerreiro.

Rungtynės:

A grupė

„Brugge“ 1 – 1 AS „Monaco“
31' [0 – 1] Moussa Sylla
39' [1 – 1] Wesley

Dortmundo „Borussia“ 4 – 0 Madrido „Atletico“
38' [1 – 0] Axelis Witselis
73' [2 – 0] Raphaelis Guerreiro
84' [3 – 0] Jadonas Sancho
89' [4 – 0] Raphaelis Guerreiro

B grupė

Eindhoveno PSV 2 – 2 Londono „Tottenham Hotspur“
30' [1 – 0] Hirvingas Lozano
39' [1 – 1] Lucas Moura
55' [1 – 2]Harry Kane'as
87' [2 – 2] Luukas de Jongas

79' Hugo Llorisui parodyta raudona kortelė

FC „Barcelona“ 2 – 0 Milano „Inter“
32' [1 – 0] Rafinha
83' [2 – 0] Jordi Alba

C grupė

PSG 2 – 2 „Napoli“
29' [0 – 1] Lorenzo Insigne
61' [1 – 1] Mario Rui (į savo vartus)
77' [1 – 2] Driesas Mertensas
90+3' [2 – 2] Angelis di Maria

FC „Liverpool“ 4 – 0 Belgrado „Crvena Zvezda“
20' [1 – 0] Roberto Firmino
45' [2 – 0] Mohamedas Salah
51' [3 – 0] Mohamedas Salah (11 m)
80' [4 – 0] Sadio Mane

76' Sadio Mane nerealizavo 11 m baudinio

D grupė

Maskvos „Lokomotiv“ 1 – 3 FC „Porto“
26' [0 – 1] Moussa Marega (11 m)
35' [0 – 2] Hectoras Herrera
38' [1 – 2] Antonas Mirančukas
47' [1 – 3] Jesusas Corona

10' Manuelis Fernandesas nerealizavo 11 m baudinio

76' Solomonui Kverkvelijai parodyta raudona kortelė

Stambulo „Galatasaray“ 0 – 0 Gelzenkircheno „Schalke 04“

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)