„Barcelona“ namie priėmė Paryžiaus „Saint Germain“ ir siekė išsaugoti svečiuose įgytą pranašumą – pirmasis mačas Paryžiuje baigėsi „Barcelonos“ pergale 3:2.

Katalonų klubui dvikova prasidėjo puikiai: 12-ą minutę šeimininkus į priekį išvedė Raphinha, o tai „Barcelonai“ suteikė 2 įvarčių bendrą pranašumą.

Raphinha

Bet 29-ą minutę iš aikštės už paskutinės vilties pražangą išvarytas gynėjas Ronaldas Araujo, o PSG puikiai naudojosi kiekybine persvara.

Dar prieš pertrauką rezultatą išlygino Ousmane’as Dembele (40’), o antro kėlinio pradžioje PSG į priekį išvedė saugas Vitinha (54’).

Netrukus emocijų nevaldęs „Barcelonos“ strategas Xavi prieš save išvydo raudoną kortelę (56’), o 61-ą minutę Kylianas Mbappe išnaudojo 11 m baudinį (1:3).

Mažumoje žaisdama „Barcelona“ priekyje kalnų nevertė, o PSG bendrą pergalę įtvirtino dublį įforminęs K. Mbappe (90’) – bendras dviejų mačų rezultatas 6:5.

„Paris Saint Germain“ pusfinalyje susitiks su Dortmundo „Borussia“. BVB namuose pasiekė revanšą už nesėkmę (1:2) Madride ir atsakomosiose rungtynėse laimėjo 4:2.

Rezultatas

„Barcelona“ 1 – 4 PSG

12’ [1:0] Raphinha

29’ – raudona kortelė Ronald Araujo („Barcelona“)

40’ [1:1] Ousmane Dembele

54’ [1:2] Vitinha

61’ [1:3] Kylianas Mbappe (nuo 11 m baudinio)

90’ [1:4] Kylianas Mbappe

BVB 4 – 2 „Atletico

34’ [1:0] Julianas Brandtas

39’ [2:0] Ian Maatsen

49’ [2:1] Mats Hummels (į savo vartus)

64’ [2:2] Angel Correa

71’ [3:2] Niclas Fullkrug

74’ [4:2] Marcel Sabitzer

Kitos ketvirtfinalio poros:

Londono „Arsenal“ 2– 2 Miuncheno „Bayern“

Madrido „Real“ 3 – 3 „Manchester City“

Pusfinalio poros:

Dortmundo „Borussia“ – „Paris Saint-Germain“

Londono „Arsenal“/Miuncheno „Bayern“ – Madrido „Real“/“Manchester City“

Pusfinalio kovos virs balandžio 30-gegužės 1 d. ir gegužės 6-7 d.

Turnyro finalas numatytas birželio 1 dieną Londono Vemblio stadione. Nugalėtojo titulą gina „Man City“, kuris pernai finale Stambule 1:0 palaužė Milano „Inter“. Pastarasis šį sezoną jau eliminuotas.