Visi rungtynių įvarčiai krito pirmajame kėlinyje. 11-ą minutę Londono klubą smūgiu galva į priekį išvedė Cristianas Romero. Puikų perdavimą iš standartinės situacijos pateikė naujokas Jamesas Maddisonas.

Vos po 16-os minučių rezultatą išlygino Bryanas Mbeumo, kuris neklydo nuo 11 m žymos. Po 10 minučių dar vieną įvartį įkalė Yoane Wissa ir išvedė „Brentford“ į priekį.

Ange Postecoglou auklėtiniai rezultatą išlygino per to pačio kėlinio pridėtinį laiką. Varžovų vartininką nuginklavo Emersonas Royalis, pasinaudojęs dar vienu J. Maddisono saldainiuku.

Nuo 18:30 val. prasideda viena įdomiausių šio turo dvikovų – „Liverpool“ svečiuosis Londone, kur susikaus su „Chelsea“ futbolininkais.