Atsakomoji kova vyks lygiai po savaitės rugpjūčio 2 d. „Žalgirio“ užduotis paprasta – išsaugoti namuose įgytą pranašumą.

Pirmo kėlinio pirma pusė žiūrovus vertė nuobodžiauti. Kamuolį dažniau kontroliavo šeimininkai, tačiau kelios standartinės situacijos buvo viskas, ką pavyko iš to išspausti.

Tačiau 28 min. už galvos griebėsi visi „Žalgirio“ sirgaliai: vienas prieš vartininką atsidūręs Liviu Antalis smūgiavo šalia vartų ir auksinė proga liko neišnaudota.

Šis pavojingas momentas žalgiriečius įkvėpė dar vienai pavojingai atakai: Tomas Šimkovičius suklaidino varžovą ir iš keliolikos metrų smūgiavo kiek virš vartų.

Po pertraukos šeimininkai pabandė paspausti svečius, tačiau būtent jie buvo labai arti įvarčio.

49 min. „Žalgirį“ nuo labai didelių nemalonumų išgelbėjo Džiugas Bartkus, kai šuoliu kamuolį nukreipė virš vartų po pavojingo Sadiko Vitijos smūgio.

Po kampinio žalgiriečiai jau turi dėkoti fortūnai, kad kamuolys neįskriejo į jų vartus: po nestipraus Milano Gajičiaus smūgio kamuolys pataikė į vartų virpstą.

Įpusėjus antram kėliniui neblogais šansais jau švaistėsi žalgiriečiai: virš vartų smūgiavo Mamadou Mbodjis, progą po standartinės situacijos turėjo L. Antalis, tačiau kamuolys pataikė į gyvatvorę, vėliau aštraus perdavimo iš krašto neuždarė po keitimo aikštėje pasirodęs Serge Nyuiadzis.

Atrodė, kad mačas baigsis lygiosiomis, tačiau lemtinga tapo 86 minutė.

Puiki žalgiriečių ataka baigėsi įvarčiu: Liviu Antalis baudos aikštelėje sulaukė puikaus perdavimo iš komandos draugo Donovano Slijngardo ir tiksliai kamuolį pasiuntė į vartus.

***

„Žalgirio“ sudėtis: Džiugas Bartkus, Donovanas Slijngardas, Mamadou Mbodjis, Slavko Blagojevičius, Liviu Antalis, Saulius Mikoliūnas, Jeremy Manzorro (77' Domantas Šimkus), Marko Tomičius, Rolandas Baravykas, Tomas Šimkovičius (62' Serge Nyuiadzi), Louis Ogana (84' Tomas Malecas).

„Vaduz“ sudėtis: vartininkas Andreas Hirzelis, Sadik Vitija, Christopheris Drazanas, Mohamedas Coulibaly, Igoris Tadičius (90' Borisas Babičius), Milanas Gajičius, Marco Mathys (46' Gabrielis Luechingeris), Sandro Wieseris, Maurice'as Brunneris (77' Jodel Dossou), Philippas Muntwileris, Maxas Goeppelis.

Įvartis: 86 min. Liviu Antalis (rez. perdavimas Donovanas Slijngardas).

Rungtynėms vadovavo arbitrų brigada iš Vengrijos, pagrindinis teisėjas Istvanas Vadas, jo asistentai Istvanas Albertas ir Peteris Berettyanas.

„Vaduz“ klubas pirmame atrankos etape namų mače 1:0 pranoko Sofijos „Levski“ ekipą, išvykoje nusileido 2:3 ir į kitą etapą pateko dėl svečiuose pelnytų įvarčių.

Žalgiriečiai pirmame Europos lygos atrankos varžybų etape bendru rezultatu 3:2 įveikė „KI Klaksvik“ komandą iš Farerų salų.

Atsakomoji kova Lichtenšteine vyks rugpjūčio 2 d. (20 val.).

UEFA Europos lygos trečiasis atrankos varžybų etapas gali tapti neeiliniu įvykiu „Žalgirio“ futbolininkų gyvenime. Pirmadienį ištraukus burtus paaiškėjo, kad šiame Europos lygos atrankos varžybų etape „Žalgirio“ arba „Vaduz“ lauktų galima akistata su „Sevilla“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (173)