Trečiadienį XXI turo rungtynėse namuose „Juve Stabia“ futbolininkai 3:1 nugalėjo šešioliktojoje pozicijoje esančią „Crotone“ ekipą ir nutraukė penkerių nelaimėtų rungtynių seriją.

Svečiai pirmavo po tikslaus Brighto Addae's (26 min.) smūgio, o iki 77 minutės žaidęs Tomas Danilevičius pirmame kėlinyje (33 min.) išlygino rezultatą.

Antrame kėlinyje po įvartį į svečių vartus įmušė Gaelis Genevieras (81 min. iš 11 m baudinio) ir Riccardo Improta (90+4 min.).

Beje, susitikimą „Crotone“ futbolininkai baigė be pašalinto iš aikštės Brighto Addae (85 min.).

Antrame Italijos futbolo divizione pirmauja „Sassuolo“ (48 tšk.) komanda, lenkianti „Livorno“ (46 tšk.) futbolininkus ir Veronos „Hellas“ (40 taškų) ekipą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)