Vietos „Sūduva“ bei Vilniaus „Riteriai“ pasidalino po tašką – 0:0 (0:0).

Pirmame kėlinyje buvo sukurtas vienintelis pavojingas epizodas, kai Žygimantas Baltrūnas bandė nukreipti kamuolį į Armanto Vitkausko paliktus vartus, tačiau laiku suskubęs Valdas Paulauskas sugebėjo apsiginti.

Po pertraukos ekipos taip pat aštriais momentais neišsiskyrė. Geriausia proga priklausė pirmą sykį mačą starto pradėjusiam Pierre'ui Okende, kurio spirtas kamuolys skriejo virš vartų.

Šio mačo dėl traumos nebaigė „Riterių“ saugas Matas Ramanauskas.

Po tašką pasidalino ir „Šiauliai“ su Gargždų „Banga“ – 1:1 (0:1).

Svečiai daugiau skyrė dėmesio gynybai, tačiau 39 min. išsiveržė į priekį. Po Carloso Eduardo pamušto kamuolio baudos aikštelėje laisvės sulaukęs Ričardas Šveikauskas vienu lietimu smūgiavo tiksliai.

Vis tik šiauliečiai dar kartą pademonstravo charakterį bei atstatė pusiausvyrą – 66 min. Mantas Kuklys pakėlė kampinį ir Simonas Paulius tuo šansu pasinadojo (1:1).

FA „Šiauliai“ bandė perimti iniciatyvą, tačiau 71 min. Gabrielius Micevičius už pražangą prieš Mantą Bertašių užsidirbo antrą geltoną kortelę.

Paskutinėmis akimirkomis gargždiškiai turėjo gerą progą pelnyti įvartį, visgi nuo R. Šveikausko smūgio iš arti komandą išgelbėjo Lukas Paukštė.

Čempionate ir toliau pirmauja 40 taškų turintis „Panevėžys“.